Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A szlovákok mióta hamisítják...

A szlovákok mióta hamisítják a történelmet? A szlovákok mekkora hányada van tisztában azzal, hogy az ott tanított történelem ebben a formában nem igaz?

Figyelt kérdés
2012. okt. 4. 18:47
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
100%

A szlovákoknak kell egy történelem, mivel ez nincs így csináltak maguknak.

A többség gondolom el is hiszi amit tanul mert miért ne hinné el hisz jó is szép is, persze,hogy elhiszi,én is elhinném.


A moderátoroknak pedig minden provokatív,kivéve ami nem.

2012. okt. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:

Első : ok, de nem tudom, mennyiben volt más a történelemről való tudásuk pl. Szlovákia létrejötte előtt.Szóval nem tudom, van-e olyan korosztály, aki ezzel tisztában van, vagy hogy mi történik ha mondjuk egy szlovákiai történelem szakos egyetemista elmegy külföldre Erasmus félévre és tök más történelmet tanul, mint otthon.

Vagy nem is kell elmennie hozzá sehova, egyszerűen csak elég, ha egyetemistaként vagy kutatóként elkezd külföldi forrásokat is olvasni.

2012. okt. 4. 18:54
 3/49 anonim ***** válasza:
40%
A magyar töri szakos is ugyanígy van ha külföldre megy. Ő is nyomja a hungarista baromságot, külföldön meg szembesül vele hogy minket egy töröktől származó korcs nép vagyunk.
2012. okt. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
58%

Minden nép maga felé ferdít.

A szlovákok sem mások!


Elég csak abba belegondolni hogy aki tőlünk Nagy Magyarország matricával rohangál külföldre ott pislognak egy nagyot mert kb akkora b.romság mintha az osztrákok egy teljes Német Római birodalom+Spanyolország és Németalföld matricával rohangálnának!


Valljuk be keményen megmosolyognánk az osztrák bátyókat...

Még én is mosolygok amikor nagy magyar matricával rohangálnak emberek mert tudom hogy abban sok olyan rész van ahol 1000 év alatt sem élt még kisebbségben sem magyar(pl horvát területek) és vannak akik nem értik hogy mások ezért miért nem akarnak harcolni és visszaállítani ezt a Nagy Magyarországot??

2012. okt. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:

Az egy dolog, hogy minden nép maga felé ferdít, egy ismerősöm volt pl. Törökországban Erasmussszal. Ott a diákok úgy tudják, a magyarok tökre szeretik őket és örültek neki, hogy nálunk állomásoztak egy csomó ideig..Nekem ez is belefér.


De bocs, amit a szlovákok csinálnak, az sokkal durvább, mint hogy egy nép maga felé ferdít egy-egy történelmi eseményt..


A Nagy-Magyarországos példádat nem értem, hogy hogy érted. Nagy-Magyarország egykori létében mi az, ami nem igaz ? A korabeli kisebbségeink problémáiról pedig már a középiskolában is tanulnak a magyar diákok. Nem tudom, hogy ebben mi lenne a történelemhamisítás.


Az meg mindenkinek a szubjektív magánügye, hogy mit gondol Trianonról vagy hogy szeretné-e, ha még egyszer olyan jelentőségű ország lennénk, mint amilyenek voltunk,ha a határontúli magyyarjaink nem lennének egyszer határontúliak.

Ebben mi a történelemhamisítás ?

Itt most az iskolákban tanított , hivatalosan elfogadott történelemfelfogásról van szó, nem a szubjektív magánvéleményedről vagymások magánvéleményéről.

2012. okt. 4. 19:33
 6/49 anonim ***** válasza:
59%

#5

Az pl hogy a nagy magyar rántotthús úgy van beállítva mintha az egy nagy boldog ország lett volna, közben meg mi magyarok kevesebben voltunk mint az általunk elnyomott népek, akik gyűlöltek bennünket és mindenáron el akartak szakadni.

2012. okt. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:

Mégis hol van ez "úgy beállítva" szerinted ?



Akkor a kedvedért megint leírom : a középiskolában, a hivatalos állásponton sem tanítanak ilyesmit, az pedig mindenkinek a magánügye, hogy a rántotthúsban hisz vagy a marslakókban.. nyilván egy szlovák magánembernek is magánügye,ha cigánynak tart minket.

Nem erről szól a kérdés..

2012. okt. 4. 19:48
 8/49 anonim ***** válasza:
59%

#7

De pont hogy így van beállítva és azt az összefüggést hogy a 48-49-es szabadságharcot is pont emiatt buktuk, meg a VH-kat is azt meg sem említik összefüggésként. De mint írtam azt is lehetne mondani hogy minket itthon valami régi finnugor népnek próbálnak beállítani közben n+1-szer bebizonyították hogy a törökökhöz több közünk van.

2012. okt. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:
A te világodban bizonyára nem említik meg.
2012. okt. 4. 19:51
 10/49 A kérdező kommentje:
Amúgy sztem érdemes lenne a szokásos trianonos elkanyarodás helyett visszatérni a topik témájához.
2012. okt. 4. 19:54
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!