Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Moszkva tér vagy Széll Kálmán...

Moszkva tér vagy Széll Kálmán tér?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy Te, vagy a környezeted a mindennapi társalgásban hogy hívjátok Buda egyik legforgalmasabb csomópontját.

2012. okt. 12. 21:52
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
Pro Patria, szerintem te már sokadszor is nevetségessé tetted magad... Kiakadsz azon, mint egy sírós ötéves, hogy lepontoznak, és képes vagy ezen hőzöngeni, másokat sértegetni fél oldalon keresztül... Inkább örüljél neki, hogy ez a legnagyobb bajod, a társadalom becsületes munkából élő tagjainak ennél valamivel nagyobb károkat okoz az "emocionálisan gondolkodó, néptáncra és a csángókra odafigyelő" tolvaj kormány.
2012. okt. 21. 19:50
 32/38 Pro Patria ***** válasza:
27%

Igen, mondanál is példákat?

Nem "akadtam ki", csupán igen nyilvánvaló, hogy itt nem a válaszok hasznossága lett pontozva, hanem politikai szemlélet alapján ment a mínuszozás. Méghozzá igen egyoldalúan, aminek fényében meglehetősen meglepőek a "fideszes bérpontozókat" emlegető kérdések. Erre a paradox helyzetre kívántam rávilágítani.

2012. okt. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%

Egy kis olvasgatnivaló a csúnya lepontozásról. (A kérdés feltevésének időpontját is vegyük figyelembe):


http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=pontoz&kateg..

2012. okt. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 Pro Patria ***** válasza:
46%

10-13 09:52

"Hobo - Moszkva tér Blues"


Ha valakinek ez érv, akkor én pedig mondom ezt a dalt: Cseh Tamás - Széna tér

"...Ég a tér, látom, hogy ég, ég a Széll Kálmán tér..."

2012. nov. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
77%
Természetesen Moszkva tér.
2013. jan. 26. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
91%
Moszkva térnek szoktam meg, nekem az is marad az akkori átnevezés okától függetlenül. Széll Kálmánnak meg Kalefnak nevezzék az idősek, akik régen így ismerték.
2013. márc. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim válasza:
100%

Nane... megin eszembe jutott, hogy a neve most széll kálmán :(


de számomra MOSZKVA, tarlósnak legyen csak széll kálmám blahh...

meg megjegyezném: Rákóczi híd?????????? Liszt ferenc repcsitér?

juj... nekem még mindig ferihegy és lágymányos



és, ha lenne itt 1000 ember, felekresném őket,elmennék tüntetni, h kérjük vissza a tér nevét!

2013. ápr. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:
Hiába vagyok fidesz párti, mindig Moszkva térnek mondom; már csak a szótakarékosság miatt is. Meg egyébként sem értem, hogy Moszkvával mi a baj; jelenleg jó politikai szövetségesünk.
2017. nov. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!