Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ennyire eladó az ország?

Ennyire eladó az ország?

Figyelt kérdés
Az orbán banda már az állampolgárságot is árulja?Nincs etnikai feszültség ugye?

2012. dec. 4. 16:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Jájá, ich kaufe ungarische Staatsbürgerschaft sofort!
2012. dec. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Minden országnak megvan az "állampolgárságának" az ára. Minden ország szeretné, hogy a gazdagok hozzáköltözzenek. Ebben semmi új nincs.
2012. dec. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%

Nézd, a termőföldet a magyar állampolgárok vehetik meg a legegyszerűbben.


22 éve a totális kiárusítás folyik.

Mára, mikor már semmink nincs és arra a kevésre néhányan már vigyáznak, kel egy egy kis csel és trükk.

De a lényeg ugyan az!

Pénzzé tenni úgy bármit hogy a lobbi a zsebembe tejeljen.

2012. dec. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Mindezt úgy, hogy a magyar népet egyáltalán nem érdeklik ,hogy mi folyik az országban.

(tisztelet a kivételnek)Ahogy látom nem nagyon teszünk ellene. Csak írjuk, de a megoldást senki nem tudja.

[link]

2012. dec. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Az a helyzet hogy attól nem leszel se okosabb, se konstruktívabb, hogy birkákat rajzolgatsz politikusok köré, vagy magadat okosabbnak gondolod. Majd ha eléred hogy mások gondoljanak okosabbnak, talán. De fikázással, nagyívű leszólásokkal nem fog menni.
2012. dec. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Rengeteg nálunk fejlettebb országban is bevett gyakorlat ez.


Speciel én ebben semmi kivetni valót nem találok, ha egyéb szűrőket is társítanak mellé, hogy a afrikai diktátorokat drogbárókat és más bizalomgerjesztő személyeket kiszűrjük. Mondjuk büntetlen előélet, életvitelszerű itt tartózkodás, egy teljeskörű NAV átvilágítás stb...

2012. dec. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Pedig a tény, attól tény marad;). Hiába akarsz vitázni, egyébként meg nem én rajzoltam. Ez egy kép. Ami tökéletesen bemutatja az igazságot. Ez nem okoskodás. Ez tény feltárás. Ha nem tetszik, ne nézd meg ennyi.
2012. dec. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Meg egyáltalán hol írtam én fikázást? Véleményemet írtam le. Amit te csinálsz, az a fikázás. De gondolom te is csak azért jössz ide a politika témakörbe, hogy beleszólj a másik véleményébe. Mert ez az volt. Semmi több. A kép - egy illusztráció, hogyan is működik a mai társadalom, és a politika. Tájékozódj még egy kicsit, rád fér ahogy látom. És itt most lezárom.
2012. dec. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 EagleHUN ***** válasza:

Az a kár amit csináltak (20év?40év?90év? alatt) a Magyar népnek már csak Vérrel megoldható, vissza - fordítható/csinálható, legalább részben.

Tehát ezt a durva rablást vagy háború vagy polgárháború vagy forradalom fogja föloldani, politikai "beszéljük meg" úton már nem lehetséges, ahhoz már túl késő. A 2 szimultán ellentétesnek mondott oldal kamuból fujjol egymásra, de mindegyik valósan fujjol az egyetlen valódi változást és érdekképviseletet hordozó erőre.

Ezzel ki is mutatták a "foguk fehérjét" hogy egy követ fújnak".

2012. dec. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Igen. A problémára ezredikként rámutatni lehet felemelő érzés, de egyenlő a nullával (igazából inkább negatív, de ne menjünk bele). A megoldásra rámutatni, és élenjáróként megcsinálni, az a valami.

Ez a bajom az összes Drábikossal, világhelyzetéssel, fotelnácival, fotelforradalmárral, hogy mint a kisgyerekek az udvaron körbeállják a kakit, és mutogatnak rá, hogy ott van, ott van, de senki se fogja meg és húzza le. Ja, azt majd más! Amíg nem teszel ellene, nulla vagy.

2012. dec. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!