Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg olyan fontos az LMP?

Tényleg olyan fontos az LMP?

Figyelt kérdés

Tele van velük a média, állandó kérdezik, idézik, nyilatkoztatják őket, komoly tényezőnek tekinti őket mindenki.


Holott utánanéztem a neten, és kiderült, hogy 680 tagjuk van, de ezek jelentős része sem aktív, csak rajta van egy levelező listán. (A DK-nak pl. ezzel szemben 7000 tagja van.) Ehhez képest Schiffer nem kevesebbet akar, mint egyedül leváltani Orbán Viktort. 2010-ben véletlenszerűen felfutottak, de szerintem a következő választáson már az SZDSZ sorsára jutnak.



2013. jan. 26. 15:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
37%
az LMP a drogos liberálisok pártja
2013. jan. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
78%
Az LMP azért fontos, mert a Fideszben sokan csalódtak, az MSzP, DK és Bajnai is sokak számára vállalhatatlan, ezért jó, ha van egy nyugodt, polgári erő, amelyik a sok bizonytalan számára is vállalható lesz. A Jobbik mostanában saját maga erősíti azt a radikális képet, ami miatt sokan fasisztának nevezik. Biztos vagyok benne, hogy a fentiek miatt az LMP 2014 után is tényező lesz a magyar politikában.
2013. jan. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
59%

"A Jobbik mostanában saját maga erősíti azt a radikális képet, ami miatt sokan fasisztának nevezik."


Maradjunk annyiban, hogy pár százan nevezik fasisztának és ők sulykolják nonstop az emberekbe minden csatornán.


Az LMP egy lufi, nincs társadalmi bázisa.

Nyugatról pénzelt társaság.

"egy nyugodt, polgári erő" kac-kac-kac

2013. jan. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
75%

"Nyugatról pénzelt" - Nagyon Helyes!

Végre valami, ami nem n*mzeti.

Nem számít, hogy honnan pénzelt, az lenne a lényeg, hogy társadalmilag felelos legyen. De hát nem az, hanem egy rakás amator. Nincsen domináns vezetojük. (vagy legalább megjátszott domináns)


(+ nem az LMP pénzelt nyugatról, hanem az LMP pártalapítványa, ha precízek akarunk lenni)

2013. jan. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
83%

Az LMP-t New Yorki zsidók pénzelik.

Nálam ez máris eldöntöttem,hogy tuti nem szavazok rájuk.A rendszerváltás után ugyan ezek a zsidók pénzelték azt a kormányt aki bezáratta vagy kiárusította a gyárainkat és lefejezte az iparunkat.Mi voltunk azok akik sakkban tartottuk a NY-i világot.Érdemes megfigyelni,hogy mióta mi beléptünk az EU-ba azóta érdekes módon egyre gazdagabb Nyugat-Európa...

2013. jan. 28. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!