Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nyilas jelkép az Árpádsá...

Miért nyilas jelkép az Árpádsávos zászló?

Figyelt kérdés
A magyarság 1000 éve használja az Árpádsávokat. A tátár és a török ellen is-illetve még számtalan csatába- ilyen lobogók alatt indultak harcba magyar katonák. Azért mert egy kis ideig egy ideológia ezt használta, még nem szabad egy 1000 éves jelképet a sárba dobni.(CCCP-s illetve sarló-kalapácsos, Che Guevarás pólókban bezzeg bárki szaladgálhat)Mellesleg ha jól tudom az NBH, számtalan megye címerében, a magyar címerben is bene vannak az Árpádsávok. Akkor ezek nem nyilas jeképek?
2008. jún. 13. 08:51
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
84%

"A világon számos hely van, ahol nem kellene árpádsávos zászlót, vagy náci turulmadarat nézegetniük." ember te hülye vagy szerinted a turulmadár mióta náci bazdmeg az egy kibaszott sas nem egy turul a turul az a kerecsen sólyom nagyobb változata ami apró rágcsálókkal táplálkozik és egyáltalán semmi köze a nácikhoz. egy monda szerint egy turulmadár vezette a kárpát medencébe ős apáinkat

mellesleg a kérdésre válaszolva


tegyél egy nyilas zászlót és egy árpádsávos zászlót egymás mellé a monitorodon nézd meg őket jól és látsz is egy jelentős különbséget!!!



Árpád sávos zászló 4 piros csík és 4 fehér csík


EZZEL SZEMBEN!!! a nyilas zászló 5 piros és 4 fehér csík


piros csíkok jelentése a nemzettaró paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiség, a nemzetmegtartó nő-gyermek-ifjúság, a nemzetvédő fegyveres erők


míg az árpád sávos zászlóban nyilván teljesen mást jelent!


che geuvara pedig egy szánalmas senki volt aki szeretett nagyrészt ártatlan embereket gyilkolászni őő a nagy lázadó forradalmár persze azt már mindenki elfelejti hogy egy pár ember halálát okozta nem is kevés. nekem van egy che guevarás pólóm rajta a kibaszott nagy arca bekarikázva és áthúzva:D nagyon szeretem amikor elmennek mellettem olyan emberek akiken éppen egy che guevarás póló van vagy táska cipő esetleg kitűző. elég vices már nem azért na de mindegy is. a lényeg hogy árpádsávos zászlót nyugodtan hordhatsz magadon én is hordok és aki le náciz tudatlan módon annak elmesélem a két zászló tulajdonságait és történetét meg hogy a nácik nem voltak egyenlők a nyilasokkal ezt sosem szabad elfelejteni a nyilasok a nemzetet egynek tartották jelzi ezt a négy fehér sáv is amelyben a különböző népekez sorolja bele persze az őslakosokat és nem a zsidókat a niggereket és egyéb semmirekellőket. jah és igen én pl.már vissza vezettem a hatodik generációig a családfámamt bármilyen hihetetlen.



röviddebben a kérdésre válaszolva egyszerű TUDATLANSÁG!!!

2008. jún. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
44%

A sarló-kalapácsos vagy CCCP feliratú pólóban mászkáló egyének általában poénra veszik a dolgokat, és nem akarnak kiírtani egész népcsoportokat, nem hazaárulózzák le azokat a honfitársaikat, akik nem úgy gondolkoznak mint ők, nem uszítanak, nem terrorizálják a lakosságot. Én ezért félek jobban a szélsőjobbtól, mint a szélsőbaltól (aminek képviselői elég kevesen vannak, mindenki tudja, miért).

Az árpádsáv önmagában nem önkényuralmi jelkép (ha így lenne, nem szerepelhetne az általad említett helyeken), de a szélsőjobbos neonáci mozgalmak saját szimbólumként használják, és ez már káros, hiszen azt sugallja, hogy csak az lehet igaz magyar, aki minden más nemzetiséget gyűlöl, revizionista, nem riad vissza a gyilkolástól, sőt, arra buzdít, és az erőszak hatalmában hisz a józan ésszel és a demokráciával szemben. EZ káros.

2008. jún. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
82%
Érdekes, mert elvileg kicsiny hazánkban szélsőjobboldali veszély van, de egy újság sem közöl le szélsőjobbos támadásokat, csak szélsőbal által kiprovokált hülyeségeket. Még engem sem kalapáltak el sem skinheadek sem egyéb jobboldali figurák, viszont kis hazánkban élő egyéb kissebbségekkel folyamatosan meggyűlik a bajom. Az Árpád sávos zászló pedig nem nyilas jelkép, ezt csak egy bukott rendszer agymosottjai terjesztik, amit a sok tudatlan paraszt el is hisz. Mert aki buta, azt lehet befolyásolni. Egyébként a zsidók hőbörgését sem értem. Miért dumálnak toleranciáról, amikor Izrael állam még azt sem tudta megoldani, hogy a saját szomszédaival elfogadtassa magát? Ha nem tetszik nekik a Turul madár, vagy az Árpád sávos zászló, akkor ők se használjanak zsidó jelképeket, mert nekem meg nem tetszik az ő látásmódjuk.
2008. jún. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Helyes meglátás
2008. jún. 18. 08:04
 15/21 anonim ***** válasza:
38%
Mert az. Mert a nyilasok elevenítették fel, s ma is elsősorban a nyilas magyarkodó köcsögök lobogtatják
2009. ápr. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
51%
Mert az esetek 99 %-ában kicsi magyarkodó nyilas bunkók lengetik.
2009. jún. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Azért mert egy rendszer anno azt használta? Akkor nyisd ki a szemed mert nem az Árpád sávokat használták(számold meg a csíkokat és vesd össze az Árpád sávos csíkokkal)

Az izraeli zászló szintén betiltandó, ugyanis a palesztinokat annak árnyékában ölik halomra.

2009. júl. 6. 14:06
 18/21 anonim ***** válasza:
0%

"Azért mert egy rendszer anno azt használta? Akkor nyisd ki a szemed mert nem az Árpád sávokat használták(számold meg a csíkokat és vesd össze az Árpád sávos csíkokkal)"


Nem számolom, mert ennek nincs jelentősége?


"Az izraeli zászló szintén betiltandó, ugyanis a palesztinokat annak árnyékában ölik halomra."


Kevesebb Kuruc Infót kellene olvasnod...

2009. júl. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Kevesebb Kurucot? Barátom ez nem csak a kuruc.infon van teljes körűen dokumentálva hanem jó néhány hírportálon. Bár válaszodból arra következtetek, hogy számodra a magyarság ősi jelképe betiltandó, de az izraeli zászló-melynek következtében naponta halnak meg palesztinok-viszont teljesen rendben van.
2009. júl. 7. 11:08
 20/21 anonim ***** válasza:
birom mikro irják hogy Che Guevara nagy tömeggyilkos volt és ártatlaokat ölt. Akkor mi van Hitlerrel babám? :)
2010. ápr. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!