Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hiszik sokan, hogy...

Miért hiszik sokan, hogy Magyarországon pozitív diszkrimináció van?

Figyelt kérdés
http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__444.. íme, nemrég feltettem ezt a kérdést, nos mindenki félreértette, igen nagy részben az én hibámból, a pontatlan fogalmazás miatt. Nos a pontos kérdésem, hogy miért hiszik azt, hogy a romákkal kivételeznek, meg hogy nekik mindent megengednek hazánkban? Sztem. ez h**lyeség, max. negatív diszkriminációt látok, a múltkor pl. egy jobbikos képviselő elvágta a vízvezetéket egy faluban, ahol a romák hónapok óta nem fizették a számlát. MILYEN ALAPON, AMIKOR EZ A VÍZSZOLGÁLTATÓ DOLGA LENNE????? Ezzel az erővel, én is kimehetek vidékre és elvághatok különféle vízvezetékeket, azoknál a házaknál, ahol nem fizetik a számlát. Kíváncsian várom mindenki véleményét.

2013. jún. 8. 22:41
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:

9-es vagyok, a lopott kocsival kapták el őket, a telefonom is megtalálták náluk.

Rejtély, miért nem csukták le őket.

Biztos apu fizetett az általa lopott kocsik árából. Nem tudom.

2013. jún. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:
19-es az ,,igazságszolgáltatás" nem a civilek dolga, és igen a gárdisták számomra szélsőjobbosok, hiába hívják magukat nemzeti-radikálisnak. És ne térjünk ki a téma elől, mert ez egy nagyon érdekes és fontos téma.
2013. jún. 8. 23:37
 23/42 A kérdező kommentje:
21-es korrupt rendőrség, erre van esély, de ez az ,,igazságszolgáltatás" hibája, nincs köze a pozitív diszkriminációhoz.
2013. jún. 8. 23:38
 24/42 anonim ***** válasza:

De kérdező , ezek csak a segélyért szülnek.


Ha nem lenne pozitív diszkrimináció és be lenne tartva és tartatva minden jogszabály akkor a romák 85 százalékától el lenne véve a gyerek mivel olyan körülmények között neveli amely nem felel meg a követelményeknek.


Tudod minden szabályozva van , megvan határozva , hogy X négyzetméteren X ember lakhat.

Szemétdombban gyermeket nevelni pedig nem szabályos.


De , mivel pozitív diszkrimináció van ezért a hatóságok elnézőek velük ,ahogy azt is elnézik , hogy sok helyen lopják az áramot meg a vizet.

2013. jún. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:
Egyébként várom még a válaszokat, amennyit csak lehet, és nagyon örülök, hogy senki nem pontozgatott fel/le.
2013. jún. 8. 23:39
 26/42 anonim ***** válasza:
Szomszédnak van egy erdője amit folyamatosan lopnak a cigányok és nem lehet ellene semmit tenni. Volt olyan hogy sikerült rendőrrel lebuktatni őket, de nem vitték be őket a kapitányságra hanem hazamehettek, büntetést se kaptak. A kivágott fáért pedig este visszamentek.
2013. jún. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:
,,De kérdező , ezek csak a segélyért szülnek." Aki egyetemre megy, az nem a segélyért fog szülni. És a segély a magyarnak is jár, és arra kell, hogy eltarthassa a gyerekeket. Am. nekem pl.: van roma szomszédom kb. 25 éves nő akinek 1 gyereke van a kb. 70nm-es lakásban, ugyanakkor januárban kirabolt egy roma, bizony senki sem ugyanolyan. És ahogy tovább olvastam válaszod, látom nem tudod pontosan mit jelent a pozitív diszkrimináció. Egyébként azért örülök, ha nem pontozunk fel senkit, mert abból nagy eséllyel lesz lepontozás is, abból pedig mindig csak konfliktus van.
2013. jún. 8. 23:45
 28/42 anonim ***** válasza:

Ugyan már kérdező, te már előre álláspontot foglaltál a cigányok védelméért.

Ha holnap megindulna a cigányság és elkezdene magyarokat gyilkolni (mondjuk sikerülne nekik megölni 8528 embert), akkor te az eddigihez hasonló kulturált módon kifejtenéd itt nekünk, hogy semmi ilyesmiről nincsen szó, mert semmiféle ismert törvény nem mondja ki, hogy a cigányoknak szabad a magyarokat irtani, ezért valójában nem is történt meg a dolog és ennélfogva a magyaroknak nincs joguk itt háborogni ilyen semmiségek miatt.

2013. jún. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:
26-os lehet hogy megkenték a kékeket, nem lehet tudni, miért vagy benne olyan biztos, hogy azért engedték el őket, mert cigányok, amúgy a rendőrök kb 30%-a jobbikos, volt egy felmérés, szóval, ebbe nincs logika.
2013. jún. 8. 23:47
 30/42 anonim ***** válasza:

Miért akar az egyetemre menni, aki inkább lop, mint tanul? Pénzért.

Legalábbis a mi díszcigányunk ezért. Ingyen szoba a legjobb koliban, rengeteg szoctám, a sima és még plusz a roma önkormányzat is segítette, hogy az mi volt azt nem tudom, ő maga mondta, hogy megnyert vmi pályázati pénzt. Gondolom olyasmi, mint a Bursa Hungarica.

Plusz az egyetemen van egy rakat értékes dolog, bár ehhez nem kell ott tanulni. De vajon hogy lophatták le a kivetítőt a plafonról?

2013. jún. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!