Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hiszik sokan, hogy...

Miért hiszik sokan, hogy Magyarországon pozitív diszkrimináció van?

Figyelt kérdés
http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__444.. íme, nemrég feltettem ezt a kérdést, nos mindenki félreértette, igen nagy részben az én hibámból, a pontatlan fogalmazás miatt. Nos a pontos kérdésem, hogy miért hiszik azt, hogy a romákkal kivételeznek, meg hogy nekik mindent megengednek hazánkban? Sztem. ez h**lyeség, max. negatív diszkriminációt látok, a múltkor pl. egy jobbikos képviselő elvágta a vízvezetéket egy faluban, ahol a romák hónapok óta nem fizették a számlát. MILYEN ALAPON, AMIKOR EZ A VÍZSZOLGÁLTATÓ DOLGA LENNE????? Ezzel az erővel, én is kimehetek vidékre és elvághatok különféle vízvezetékeket, azoknál a házaknál, ahol nem fizetik a számlát. Kíváncsian várom mindenki véleményét.

2013. jún. 8. 22:41
1 2 3 4 5
 41/42 tetro ***** válasza:
Én egy videót láttam, ahol a bácsi, aki vezeti a munkálatokat, erről beszél. Ha ez így van, akkor teljesen más a helyzet.
2013. jún. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:

Kérdező


Te egyébként milyen szegregációról beszélsz? Nincs szegregáció. a szegregáció jelentése: elválasztás, elkülönítés. Az iskolában vegyesen vannak magyar illetve cigány gyerekek, és Magyarországon nincsen gettók. NINCS Magyarországon szegregáció, bár igény lenne rá.


A vízvezetékes sztorit pedig olvasd el még egyszer. Nem jobbikos képviselő vágta el, csak ott volt. És mivel nem fizette, természetesen, hogy a SZOLGÁLTATÓ elvágta. Vagy ha szerinted nem, akkor az is pozitív diszkrimináció. Felsőoktatásban plusz pontot kap az, aki ilyen-olyan hátrányos helyzetű, ami főleg a cigányságra jellemző. Jóval kevesebb büntetést kapnak, mint a magyarok. Például: Kozák Rajmund esete, aki bokszoló cigány volt, és megölte a magyar osztálytársát, iskola után megverte, az meg belehalt. Felfüggesztett(!!) börtönbüntetést kapott érte! Barcson, ahol ha jól emlékszem 3 magyar srác felpofozott egy cigány nőt, egytől-egyik több év letöltendő(!!) szabadságvesztést kaptak. Ez nem pozitív diszkrimináció????

2013. jún. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!