Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok Ángyán Józsefről?

Mit gondoltok Ángyán Józsefről?

Figyelt kérdés

Szerintem egy becsületes , gerinccel rendelkező politikus ,ex Fideszes immár.


Azon kevés emberek közé tartozik akik merték kritizálni azt a hatalmat aminek ők maguk is a részesei.


Nem is csodálom , hogy kilépett.

Túl jó a Fideszhez.



2013. jún. 21. 14:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Véleménye van, rossz pártkatona.


Ha a véleményem is érdekel, eleve marhaságnak tartom az országgyűlési képviselők párttagságát. A pártok beleszólása a parlament munkájába a szememben olyanok, mint a tiltott gazdasági társaságok, indokolatlanul torzítják csak a delegáltak eredeti funkcióját. Képviseljék azt a körzetet, amelyik megszavazta, a párt pedig csak kormányozzon. Sokkal jobban elkülönülnének a hatalmi ágak is.

Bár Ángyán pont listáról jutott be, tudom, ez nem változtat a fenti véleményemen.

2013. jún. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Rendes becsületes ember.


A most elfogadott földtörvény miatt hoztad fel a nevét?

2013. jún. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Csak egy beteges minden rettegő plusz bukott fideszes is szal ideális jobbikos lesz belőle.
2013. jún. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de elég ritka a Parlamentben az olyan ember, mint ő. :D
2013. jún. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én tisztelem, mert ki mert állni az igazáért és ellent mert mondani a Fidesznek. Most pedig még jobban tisztelem, hogy nem csak a szája járt, hanem a végsőkig kiállt igazáért. Több ilyen ember kellene a parlamentbe és a kisembereknek fele annyi gondja lenne a kormányokkal. Kíváncsi leszek, hogy milyen sikereket ér majd el a Tisztességes Emberek Szövetséggel.
2013. jún. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Orbán is és a Fidesz is jól átverte őt. Csak kitűzőnek kellett a Fidesz gomblyukába. Ő volt az akivel eladták, hogy a Fidesz a paraszti kisgazdaságokat támogatja. Ezt meg is ígérték Ángyánnak. Mikor pedig kormányra kerültek, ezzel szögesen ellentétes dolgot kezdtek el művelni. Állami földeken, magántulajdonú nagybirtokrendszert akarnak kialakítani.

(Azon lehet vitatkozni, hogy most a kisparaszti gazdaságok a jók e vagy a nagybirtokrendszer. De azon a tényen, hogy a Fidesz mást mond és mást cselekszik azon fölösleges.)

2013. jún. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
37%

Nekem nem pozitív alak Ángyán.


Az rendben van, hogy ebben az egyetlen ügyben kritizálta a kormányt amiért az ellenkezőjét csinálta de:

- ez szerintem egy alap dolognak kellene lennie, nem pedig különlegesnek

- amikor még államtitkárként tehetett is volna valamit a dologért, akkor nem tett semmit, hanem cserben hagyva a hazáját felállt és mosta kezeit, megmaradt a hatástalan kritikáinál

- teljes mértékben közreműködött a magyar demokrácia lebontásában, és a fidesz éra kiszolgálásában


Az én szememben ugyanolyan fideszes bűnöző görény, akit majd idővel a fideszessége miatt letagadnak az utódai.

2013. jún. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Dick Esmen ***** válasza:
Naiv avagy becsületes.Nem politikusnak való.
2013. jún. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Bár nem értek vele egyet, tisztelem azért mert képes kiállni az igazáért, akár az őt delegáló párt ellenében is.

Gerinces ember, aki képes volt emiatt a posztjáról lemondani és a pártból is kilépett végül.

2013. jún. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
40%

"Nem tudom, de elég ritka a Parlamentben az olyan ember, mint ő. :D"


Ritka bizony. Nehéz haza szerető politikust találni a parlamentben (a jobbikosok kivételével).

2013. jún. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!