Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Na ehhez mit szóltok E2014...

Na ehhez mit szóltok E2014 rajongók?

Figyelt kérdés

[link]


Biztos, hogy egy ilyennel akarjátok leváltani Orbánékat?



2013. aug. 2. 17:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%

Juhász Péter egy habzószájú balliberális.


Én a helyükben be sem vettem volna a pártba , csak égetni jó.

2013. aug. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A portré alapján egy értelmes pasas.
2013. aug. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 szántóvető ***** válasza:
5%
tökéletesen beleillik Bajnai pártjába.
2013. aug. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%

"Ez a cikk 277 napja frissült utoljára. A benne szereplő információk a megjelenés idején pontosak voltak, de mára elavultak lehetnek."


Frissebb cikket nem találtál? Bár, csámcsogni ez is jó!

2013. aug. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 MrPifta ***** válasza:
76%
Nem vele, de biztosan baloldalival!
2013. aug. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
Nem értelek. Mivel van a probléma?
2013. aug. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
Végigolvastam a cikket, és a nyilvánvalóan lejárató szándék ellenére is elég sok pozitívumra mutatnak rá Juhász Péterről. Ha nem csak a vastagon szedett részt olvasnád el... na mindegy. És én személy szerint még bizonytalan szavazó vagyok, de bármikor leváltanám Orbánt egy ilyen emberrel.
2013. aug. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
22%

Zokni te hány éves vagy?

Igen fiatal is naiv lehetsz ha nem látod.


A cikkben azaz ember egy nulla.

40 felett semmi egzisztenciát nem épített ki, eltartani sem tudja magát.

Mögötte becsődölt vállalkozások.


"romák jogainak gyakorlását segítette"Még véletlenül sem a kötelességeiknek , minek az?


Emlékeztek mi volt az SZDSZ alatt?

Azt szorozzuk meg kettővel, és megkapjuk mi lenne, ha ők nyernének.


Egy ilyen ne menjen képviselőnek.

2013. aug. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
94%

Mint írtam, "nyilvánvalóan lejárató szándék ellenére". A cikket úgy írták, hogy minél több rosszat össze tudjanak gyűjteni egy emberről, és ennek ellenére több benne a pozitívum, mint Orbán tetteiben a rendszerváltás óta.


"40 felett semmi egzisztenciát nem épített ki, eltartani sem tudja magát."


Nekem az, hogy egy hatalmas szervezet élén sem dúsgazdag mond valamit. Orbánt mikor tartották el a haverjai? Semmikor, inkább ő épített nekik három villát a lopott pénzéből. Meg adott nekik néhány trafikot. Meg egymilliárd forintot. A mi forintjainkat. Ezt az embert nem igazán érdekli a pénz, ami nekem valamiért pozitívnak tűnik a mai politikai életben.


"romák jogainak gyakorlását segítette"


"Járta a falvakat, beszélgetett a helyiekkel, hogy mik a problémáik, mit lehetne tenni."

Szerintem ez bőven több, mint amit a Fidesz tett a cigányprobléma megoldásáért. Ami mi is? Ja igen, egy nagy büdös semmi a köbön. Szóval ha kicsit átfogalmazzuk a cikk szavait, akkor 1) nem korrupt és 2) belátása szerint próbál tenni valamit a cigányprobléma ellen. Amit úgy is meg lehet fogalmazni, hogy nincs semmi érzéke a pénzhez és isteníti a cigányokat, ha az ember lejárató cikket akar írni. Szóval amit írtam az továbbra is áll. És mellesleg:"Juhász azt mondta, hogy nem ambicionálja a képviselőjelöltséget 2014-ben". Szóval én továbbra is inkább szavaznék erre az emberre, mint Orbánra.

2013. aug. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
93%

Nem értem, elolvastam a cikket, de mi a baj vele??


Én így is leváltanám vele Orbánt.


Kérdem én, kérdező, a cikk alapján mi volt az, ami miatt, te nem váltanád le vele Orbánt.

2013. aug. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!