Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok Tarlósról? Jobb...

Mit gondoltok Tarlósról? Jobb főpolgármester, mint Demszky volt?

Figyelt kérdés
Miben jobb?Miben rosszabb?

2013. okt. 1. 20:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%

Ugyanolyan középszar.


Demszkyről csak a regnálásának a hossza miatt terjedt el az, hogy nála rosszabb nem lehet, teljesen átlagos vezető volt, sok szar és mutyizás mellé csinált pár vállalható dolgot is. Sajnos ez Magyarországon átlagosnak nevezhető.


Tarlós a múltbarévedős, emléktáblázós marhaságokban fafejű (Tormay Cécille és a többi), Demszky a közlekedésben volt az.

2013. okt. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
19%
Jobb, mert Tarlós nemzeti érzelmű ember, Demszky meg internacionalista!
2013. okt. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Shai-Hulud ***** válasza:
67%

"mert Tarlós nemzeti érzelmű ember"

Hát ez aztán indok! Ettől valóban, sokkal jobb polgármester lesz.

Nemzeti érzelemmel telve is lehet hülyeségeket csinálni, ez egyáltalán nem minősíti az illető munkáját.

2013. okt. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Macungo ***** válasza:
31%
Demszky bármit csinált abba volt valami sz@rság, vagy nem készült el soha,mint a cet, vagy hiperdrága mint a metró, vagy a vállalkozókat akik építették nem fizették ki mint a Megyeri-híd esetében, és sorolhatnám a baromságait. Tarlósnál nincs BKV sztrájk, már a bukszám tele volt velük, próbálnak valamit tenni a sok hajléktalannal, hogy ne az utcán fagyanak meg, megegyezett a metró kivitelezőivel és a szerelvények szállítójával, azaz igazság, hogy még mindig takarít szegény Tarlós akkor volt a s
2013. okt. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok Fideszes, de Tarlóst szeretem. Kevesebbet politizál mint mások, szigorú, pénzzel foglalkozik.


Néha prosztó tud lenni, de hát ki nem?

2013. okt. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
tarlós a legjobb edig csak bukarestel keverték a külföldiek budapestet ma meg már a moszkvateret is hiába keresik
2013. okt. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Shai-Hulud ***** válasza:
...annyira hiába, mint te a helyesírási szabályokat.
2013. okt. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

Jobb.

Én mindig Demszkyre szavaztam, de Tarlós többet és jobban dolgozik Budapestért (ld. új alacsonypadlós-buszok, dél-pesti szennyvíztisztító), kerékpárutak.

Viszont Demszky intelligensebb és jóképűbb volt, mint Tarlós.

2013. okt. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Macungo ***** válasza:
77%
Szerintem halál sötét volt... Nem volt ronda az tény, de szerintem idegileg sem volt rendben...
2013. okt. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jobb. Olyan tanáros, és ezért a személye sokaknak nem szimpatikus. De "velünk van" : a külföldi buszos busztender ügyben jogosan mondta hogy akkor már inkább magyar buszokat kellene vennünk.
2013. dec. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!