Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A tévés szavazás vagy egy...

A tévés szavazás vagy egy parlamenti választás a fontosabb?

Figyelt kérdés
Sokszor úgy gondolom, hogy az emberek szívesebben szavaznak pénzért egy show-ban /pl. régebben BigBrader, Valóvilág, mostanában csillag születik/ mint mondjuk elmenjenek egy EP vagy egy időközi országülési választásra.
2009. nov. 9. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát igen, érdekes ez.

Azt sugallja, hogy a tévés megasztárok és kiscsillagok jobban megérdemlik a támogatást. :) Ez egyébként akármilyen visszatetszőnek is tűnik első olvasásra, ha alaposan átgondoljuk, sajnos majdnem igaz is...

2009. nov. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát igen... Isten csak szabad akaratot adott. Észt nem. Csak lettünk.
2009. nov. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A tévécsatornának mindenképpen a tévés szavazás :)

Egyébként sajnos az a baj, hogy mindenkinek csak a show kell, ami ugye a parlamentben nem igazán van. Ezért is nézik a mindenféle showműsorokat sokkal többen, mint pl. a parlamenti közvetítést.

Másrészről sok önjelölt országmegváltó politikai szakértőnk a magyar kocsmákból csak addig tud határozottan véleményt mondani, amíg lövése nincs arról, mi a valós és árnyaltabb helyzet. Akkor ugyanis azt kellene belátnia, hogy nincs egyetlen üdvözítő megoldás. A nagyközönségnek csinált műsorok és csillagocskák viszont annyira egyszerűek, amennyire csak lehet. Így a nagyközönség inkább ezt nézi, mert senki nem szívesen szembesül a saját tudatlanságával.

2009. nov. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a tv-ben legalább lehet valami olyanra is szavazni, ami TÉNYLEG tetszik, és nem csak a legjobb rosszat kell kiválasztani... de meg ne kövezzetek, én mióta betöltöttem a 18-at, mindig elmentem szavazni és a tv-s műsorokba évente max 1x küldök sms-t :)
2009. nov. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sztem azért annyira nem tragikus a helyzet tv-és szavazáson párszázezren szavaznak választásokon még mindig meg volt a több mint 50% ha néha nem is sokkal.


(bár télleg nagy hüleség pénzért szavazni a tévébe h aztán nézhesd a reklámokat.)

2009. nov. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a tévéknek AGYMOSÓ funkciója van..azért szavaznak ilyen győzikékre
2009. nov. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!