Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is észrevette, hogy a...

Más is észrevette, hogy a szavazás, a választás nem arról szól, hogy az emberek akarnak egy pártot aki őket képviseli, hanem csak versenyként fogják fel?

Figyelt kérdés
Megy a gyűlölködés egymás ellen azért mert másik párthoz tartozik valaki, és ha az ő pártja nyer, akkor jön a gúnyolódás, szinte már bi-bi-bi alapon. Le sem szarják az emberek, hogy a pártjuk jó e vagy sem, nem is tudnak róla semmit, csak annyit, hogy a többit utálják. ez helyes lenne?
2010. febr. 27. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Ez a kampány,ilyenkor nem a józan ész számít sokaknál.
2010. febr. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%

Ez a kampány,ilyenkor nem a józan ész számít sokaknál.


Igazad lehet, hiszen ha a józanság számítana, akkor mindenki a Jobbikra szavazna.

2010. febr. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19%
Én azt sem tudom a környezetemben ki melyik pártra szavaz. Ezért a bibibi sem megy :)
2010. febr. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%

"Más is észrevette, hogy a szavazás, a választás nem arról szól, hogy az emberek akarnak egy pártot aki őket képviseli, hanem csak versenyként fogják fel?"


Elég sokféle módon lehet felfogni a politikát, és az emberek sokféleképpen fogják is fel.


Gondolatolvasónak kellene lenned, ha arról akarnál beszélni, hogy az emberek hogy fogják fel a választást. De nem vagy gondolatolvasó, így kissé célt téveszt az okfejtésed.


"Le sem szarják az emberek, hogy a pártjuk jó e vagy sem"


Ha magadból indulsz ki, amikor ezt írod, akkor kérlek, sürgősen változtass a hozzáállásodon.

2010. febr. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

"Én azt sem tudom a környezetemben ki melyik pártra szavaz. Ezért a bibibi sem megy :)

"

te egy ilyen eset vagy, a többségben nem így megy.

2010. febr. 27. 12:15
 6/8 A kérdező kommentje:

"ma 12:06"

kötekedsz és provokálsz, eredménytelenül, próbálkozz másnál.

2010. febr. 27. 12:16
 7/8 anonim ***** válasza:
63%
A választás arról szól, hogy eldöntheted, melyik idiótát támogatod abban, hogy lenyúlja azt a pénzt, amit a fizetésedből adóként levonnak. Aztán néha ezek a pártok összeborulnak, hogy ketten együtt talán érnek valamit, és röhögnek a népen.
2010. febr. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ma 12:16


Olvasd el a saját kérdésedet, aztán döntsd el, ki a kötekedő és a provokatív, te szerencsétlen háklis.

2010. febr. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!