Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha 2014-ben a Jobbik nyerné...

Ha 2014-ben a Jobbik nyerné az országgyűlési választásokat, milyen hátrányos intézkedéseket hozna a melegek számára?

Figyelt kérdés

Nagyon jó lenne, ha jövőre a Jobbik a Parlamentbe sem kerülne be, mivel akkor még rosszabb lenne hazánkban a melegek helyzete.


Szerintem a következő intézkedéseket hoznák:

- Homoszexualitás népszerűsítése címén börtönbüntetéssel büntetetnék a meleg párkapcsolatokat.

- Állami cenzúrával betiltanának minden olyan filmet, műsort, amelyben akár csak egy utalás is van a melegségre.

- Betiltanák a homoszexualitással, illetve a meleg fiataloknak történő tanácsadással foglalkozó alapítványokat, szervezeteket, weboldalakat.

- Betiltanának, illetve a rendőrséggel (vagy csendőrséggel) veretnének szét mindennemű meleg kezdeményezésű rendezvényt vagy demonstrációt.

- "Melegadót" vezetnének be, amit gyakorlatilag minden homoszexuális embernek fizetni kellene, amíg él.


Szerintem a Jobbik hatalomra kerülése esetén rosszabb lenne hazánkban a melegek helyzete, mint Oroszországban.


Szerintetek milyen kedvezőtlen intézkedéseket hozna a Jobbik a melegek ellen?



2013. dec. 22. 16:45
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

A melegadón jót röhögtem.


Honnan tudják megállapítani, hogy meleg-e az illető vagy sem?Olvasnak a gondolatiba vagy telepítik a melegdetektor alkalmazást?

2013. dec. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
47%

Én azt nem értem, hogy minek kell ezt mások pofájába nyomni?

Miért nem bírtok megmaradni nyugodtan a s*ggeteken?

Csináljatok úgy, mintha egyedülállók lennétek, aztán meg titokban járjatok össze kufircolgatni, ha már annyira fontos ez nektek. De nem kell mások orra alá dörgölni, hogy milyen ügyesen forgatjátok a nyelveteket a másik szájában.


Az öröklést meg oldd meg azzal, hogy végrendeletet íratsz a kanoddal és ugyanúgy te is írsz neki.


Jesszus, hogy egyeseknek milyen nehéz a problémamegoldó képességük...

2013. dec. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

"Én azt nem értem, hogy minek kell ezt mások pofájába nyomni?

Miért nem bírtok megmaradni nyugodtan a s*ggeteken?

Csináljatok úgy, mintha egyedülállók lennétek, aztán meg titokban járjatok össze kufircolgatni, ha már annyira fontos ez nektek. De nem kell mások orra alá dörgölni, hogy milyen ügyesen forgatjátok a nyelveteket a másik szájában."


Rendben, én benne vagyok, ha a heterók sem fognak közterületeken, parkokban, tömegközlekedési járműveken egymást nyalva-falva szinte már szexelni.


És miért kellene valakinek végrendelet, ha leél valakivel egy életet? Sok olyan meleg pár van, ahol ha az egyik tag meghal, akkor a vér szerinti "családja" örököl, akik adott esetben kitagadták és elmondták mindennek.

2013. dec. 22. 19:15
 14/25 Dick Esmen ***** válasza:
100%
Ez azért már tényleg túlzás...
2013. dec. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
2013. dec. 22. 19:30
 16/25 anonim ***** válasza:
69%

"Rendben, én benne vagyok, ha a heterók sem fognak közterületeken, parkokban, tömegközlekedési járműveken egymást nyalva-falva szinte már szexelni. "


csak egy dolgot felejtesz el hogy a hetero a természetes

tegyük fel hogy a világon mindenki bemelegszik

az ugye azt jelenti hogy maximum az a generáció marad meg és nincs következő

a segged ne csókoljam meg mert természetellenes vagy?


volt meleg férfi szomszédom nagyon rendes tag volt sajnálom hogy elköltözött pedig volt barátja/élettársa és valahogy soha nem zavart nem akarta bemelegíteni a földet de te amit művelsz az vicc fordulj pszihiáterhez

2013. dec. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
24%
Semmit! A Jobbik nem kerül kormányra.
2013. dec. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
72%
Erre szokták mondani, hogy Te nem homoszexuális vagy, hanem csak egy hisztis buzzancs.
2013. dec. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
50%

Melegadó, ez jó :)

Nincs az az isten, hogy ők hatalomra kerüljenek. Az ő szavazóbázisuk nem nagyon gyarapodott a választások óta, akármit is handabandáznak az óriásplakátokon. Most már az is el fog menni szavazni, aki eddig nem (pl. én), csak hogy a 2/3-os ámokfutást megállítsák.

2013. dec. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező szerintem te nem meleg vagy, hanem egy Jobbikfób.

Mit nem lehet azon megérteni hogy az ember tartson be egy normát? Ilyen világot élünk kész, a melegeknek még így is egy szavuk nem lehet erre az országra, itt csak annyira van homofóbság mint amennyire antiszemitizmus, az utcán nem találkozol vele, de valakik szerint állítólag van.


Melegadó nincs, maximum gyermektelenségi adót lehetne bevezetni, de az meg nagyon szocializmusi lenne, ráadásul azokat is büntetnék akiknek nem lehetne gyereke. De nincs is értelme, többet ártana mint használna. Meg gondolj bele, szerinted mennyire fair hogy egy meleg esetleg még akarna gyereket, de ügye nem lehet neki, és fizethet, míg egy felelőtlen összevissza 10 felé kupakoló mindenhova pottyant egy gyereket, annak meg nem kellene, holott esetleg még gyerektartást sem fizet.

Vagy mi van azokkal akik antiszociális, közveszélyes, börtöntöltelék, bűnözőket, gyilkosokat hoznak a világra?

Nekik nem kéne akkor kártalanítási adót fizetni, amiért olyan embert hozott a világra, aki csak kárára van annak?


Mi van avval a meleggel aki aktív dolgozó éveiben több adót fizet be mint egy egész borsodi falu?

Mi van azokkal akik az egész életüket arra építik hogy élősködjenek?

Az a baj tényleg hogy a liberálisok uszítják a melegek egy hangos kisebbségét, illetve uszítanak azok mindenkit mindenki ellen.


Vona is megmondta nem fognak semmit sem velük csinálni, egyszerűen a közszemérmet sértő dolgokat fogják tiltani. Engem ez nem érint mert én nem csinálok ilyeneket.


Akinek meg annyi esze van hogy nem írat végrendeletet az így járt. Felnőtt emberek vagyunk meglehet ezt beszélni, nem szégyen. Főleg az aki nincs jóban a családjával vagy éppen nagyon szeret valakit. De akár azt is beleírhatod hogy a családodra semmit sem, inkább szálljon az államra, persze más kérdés az hogy ez etikus-e.


És igen, örüljél hogy nem olyan a helyzet mint Oroszországban. Itt normális emberek élnek, és ha nem hergelik őket felesleges polgárpukkasztással, akkor teljesen nem fogja őket érdekelni ha valaki meleg, és nem fogja utálni, mert miért tenné? Hülyék mindenhol vannak, de az átlag ember ma itt nem ítéli el őket.


Egyébként mond már meg hogy miért rossz a melegek helyzete, mert én nem érzékelek semmi ilyesmit.


Itt akkor lesz mindenkinek rossz sorsa ha nem nyer a Jobbik, mert akkor aztán úgy szétlopják ezt az országot hogy ez lesz a leges legutolsó problémád az életben hogy meleg vagy.


Szintén egy felvilágosult jobboldali.

2013. dec. 23. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!