Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezt vajon kinek köszönhetem meg?

Ezt vajon kinek köszönhetem meg?

Figyelt kérdés

A nyolc éves kisfiam egyik osztálytársa eljött hozzánk hétvégén, és azthittem nem hiszek a fülemnek: 8 éves gyerek zsidózott, hogy "az égből pottyant mesék Gryllus Vilmosa meg a másik fickó, csak két zsidó" , tehát lenézte ezt a mesét.

Azthittem rosszul hallok. És most félthetem a gyerekemet akit eddig próbáltam úgy nevelni ahogy a szüleim is neveltek engem, becsületesnek, másokat tiszteljek, kedves legyek. A gyerekem meg ilyen gyerekekkel jár egy osztályba, gondolom ez a gyerek ezt hallhatja otthon. Szerencsére az én kisfiam elég okos és nem túl hiszékeny, de akkor is féltem. Hát mi folyik itt???? kérdem én.


2009. nov. 30. 16:28
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
100%

"ne aggódj a gyereked úgy fog viselkedni ahogy te neveled"


Megszívlelendő gondolat!

2009. nov. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
63%

"Szerencsére az én kisfiam elég okos és nem túl hiszékeny,"


értjük, mi a célzást kedves anyuka tehát mi nem vagyunk elég okosak és hiszkenyek vagyunk??????

2009. nov. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
45%
Kérdésed árulkodó! :)
2009. nov. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 A kérdező kommentje:
Jaj értem, már mire gondoltok, de ez tényleg igaz. Hát mi van itt is? Bár szoktam olvasgatni, és így már értem.
2009. nov. 30. 17:49
 15/44 anonim ***** válasza:
56%

"Hát mi folyik itt???? kérdem én." - Nézd meg a hozzászólásokat! Feléről ordít.


Hozzáteszem, a kérdésed jó helyen van a politika témakörnél, mert a politikai pártok gerjesztette elvakultságból adódó agresszió folyik itt...

Láttunk már a kisgazdák nevében ölni tudókat, láttunk de-igenis-a-fidesz-az-isten mámorban évtizedes barátságokat felrúgókat stb.

Most egy újabb tompika csapat színesíti a palettát.

Sokan meglennénk ilyen színek nélkül...


Nem mondom, hogy tanítsd a gyerekedet arra, hogy "az meg két farok, aki az osztálytársadnak ilyeneket beszél be ", pedig fényéveknyivel több igazság volna a nevelésedben, mint egyik-másik itteni válaszoló soraiban.

2009. nov. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
* Kérdésed árulkodó, 17:30-as! :)
2009. nov. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
95%

"köszönőlevelet írhatsz a Jobbiknak, de szerintem pont lesz*rnák."


Neked pont annyi eszed van amennyi kívülről látszik. Drazsé meg Lendvai megint a szádba adott valamit? Nagyon sok liberaliscus idioticus él még ebben az országban akik csak mocskolódni tudnak és ha kiderül, hogy kenyéradó gazdáik lopnak akkor veszett róka módjára visítanak, ócsárolnak mást.

2009. nov. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 17.27-es hozzászóló! h amár itt tartunk vajon kik azok akik a pedagógus hivatást igyekeznek lealacsonyítani? A sok liberális akik az óvónők és a tanárok fizetését ilyen alacsony szinten tartják, akik közel harmincas osztály létszámokat tartanak helyesnek, akik emelik az óraszámokat. Mielőtt lelkesen Pokorniznál mindenki tudja,hogy ő a Fidesz liberális szárnyához tartozik.Szóval nem kell a szülőkre fogni azt amit az oktatáspolitikusok a megbízóik akaratából elrontanak.
2009. nov. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:

Kedves 18:30-as!


Azt hiszem, kicsit tévedésben élsz. Szerintem Neked van "pont annyi eszed, amennyi kívülről látszik".


Ha nem vennéd észre, éppen Te ócsárolsz másokat, "liberaliscus idioticus"-nak nevezve őket, csak azért, mert más a véleményük, mint Neked. Vajon (mint írtad) azért-e, mert kenyéradó gazdáid lopnak?


Szóval szerinted ez a demokrácia, a tolerancia, a békés egymás mellett élés alapja? (Na, köszönöm, ebből inkább nem kérek.)


Pedro


Ja és mielőtt elkezdenél nagyon rugdosni, sem liberális, sem kommunista, sem szélsőjobbos, sem szélsőbalos nem vagyok. Mint rajtam kívül még sokan ebben az országban.

2009. nov. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:

"Nagyon sok liberaliscus idioticus él még ebben az országban..." -- Hááát,... így a hozzászólásodat látva, 18:20-as, egy biztos van :))


De tudod mit!

Írd le ide, hogy szerinted mit válaszolna a szuper-Jobbik, ha a kérdező levelet írna a pártvezetésnek erről az esetről!


Vagy csak nem tán másért kötöttél bele a 16:47-es válaszába, mintsem azért, hogy szerinted a Jobbik igenis válaszolna a levelére?!?

2009. nov. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!