Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezt vajon kinek köszönhetem meg?

Ezt vajon kinek köszönhetem meg?

Figyelt kérdés

A nyolc éves kisfiam egyik osztálytársa eljött hozzánk hétvégén, és azthittem nem hiszek a fülemnek: 8 éves gyerek zsidózott, hogy "az égből pottyant mesék Gryllus Vilmosa meg a másik fickó, csak két zsidó" , tehát lenézte ezt a mesét.

Azthittem rosszul hallok. És most félthetem a gyerekemet akit eddig próbáltam úgy nevelni ahogy a szüleim is neveltek engem, becsületesnek, másokat tiszteljek, kedves legyek. A gyerekem meg ilyen gyerekekkel jár egy osztályba, gondolom ez a gyerek ezt hallhatja otthon. Szerencsére az én kisfiam elég okos és nem túl hiszékeny, de akkor is féltem. Hát mi folyik itt???? kérdem én.


2009. nov. 30. 16:28
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
érdekes hogy az eredeti kérdéstől mennyire távol jár már a vita:)N de inkább itt élje ki mindenki a veszekedést mint a családdal.
2009. nov. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
30%
Ha a gyerek megint hozzátok jön keverj le egyet a gyereknek és mond meg neki hogy nálatok ezt nem lehet.
2009. nov. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
58%
21 50-s Neked nincs jogod másnak a yerekéhez hozzá nyulni. Ha én gyerekemet ütnéd meg eltörném mindkét kezed te mocskos Zs.id.o náci
2009. nov. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
55%

Kérdezd meg attól a gyerektől, hogy mennyiben és miben tükröződik az, hogy az Égből pottyant meséket zsidók írták?


vagy azt, hogy Hány magyar Nobel-díjas volt zsidó?


Magyarázd el a fiadnak, hogy az a másik gyerek kicsit zümzüm. Pontosabban a szülei azok.

2009. nov. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
Már rég nincs is a műsoron az égből pottyant mesék,akkor is csak a királyi tv saját műsora volt,és nem adták oda másik csatornának :) kérdező legalább mai mesecímet írjál,mert az öreg lantosokat egy gyerek sem ismeri csak a 25-30 éves korosztály.
2009. dec. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:

"Álljunk csak meg..ez az anyuka nem azért írta ki a kérdést,hogy mi pártokat védjünk és egymással veszekedjünk."

Ha nem azért írta ki, akkor miért ide írta? Miért nem a "Gyerekvállalás, nevelés" témákhoz?

2009. dec. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
Pártok, pártok, pártok. S.ggfejek. Ha megoldás van, valakinek véghez kell vinni. Na akkor legyen ekkora "ki, ha én nem" a sok nagyfejű mireszavazz-bajnok.
2009. dec. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
79%

18 36 és 18 37. Nagyon jó, hogy más szemében a szálkát magatokéban a gerendát sem látjátok. Igenis úgy vélem a magukat liberálisoknak nevezők ostobák. Hisztiztetek amikor valami idióta disznólábakat tett a Duna-parti bakancsokba-megjegyzem én is elítélem ezt-, de vajon miért nem háborodtatok fel amikor a XII. kerületi turul csőrébe húscafatot tett egy elmebeteg?

Sírtok a koncentrációs táborok áldozataiért, de vajon miért nincs könnycsepp a szemetekben ha a Gulagok áldozatairól esik szó?

Vajon ha ti gyűlöltök, benneteket nincs joga senkinek gyűlölni és megvetni?

A ti pártotok 1990-ben a legnagyobb antikommunista programmal lépett fel, majd négy év múlva prostituált módjára odafeküdt az utódpárt mellé.Ugye erre sem emlékeztek?

Igenis kimondom gyűlölöm a liberálisokat. Megvetem azokat akik papolnak a cigánykérdésről,de alapítványi iskoláik az állami támogatásért kuncsorognak miközben magukat elitnek tartók és nevezőzők a gyermekeik közelébe sem engednek cigány gyereket, osztályaikba nem vesznek fel a cigánytelepekről származó gyerekeket. Vagy csak a felzárkóztatás csak a dolgozó emberek gyermekeinek feladata?

Magatokat az egyenlőség szószólójának tartjátok, de ha valaki ellentmond nektek akkor visítoztok, újjal mutogattok rá.

Miközben a gyermekek támogatását kurtítjátok ahol éritek, a börtönviszonyok javításáért harcoltok.

A XX.század végének, XXI.század elejének a liberalizmusa nem más, mint magukat elitistának tartó személyek kollektív lázadása a konzervatív társadalmi normák ellen, rombolás.

2009. dec. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
48%

A liberalizmus szerint mindenkinek joga és lehetősége van hülyének lenni. Így neked is kedves utolsó.


Amúgy liberális vagyok, de nem sértődtem meg, a mondandómat. Simán jogunk van egymást lehülyézni, vagy utálni is. Mondjuk én nem utállak téged, mert nem is ismerlek!

2009. dec. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
100%

13 55 "mindenkinek joga van hülyének lenni".

Ugye mindenki magából indul ki... :-)

2009. dec. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!