Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Draskovics lemond. Mi a...

Draskovics lemond. Mi a véleményetek erről a hírről?

Figyelt kérdés
A kérdéshez gondolom terjedelmesebb magyarázat nem szorul... Tehát ki mit gondol erről, mint első ilyen kérdés ezen az oldalon.
2009. dec. 2. 10:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem az mszp a választások előtt igyekszik megszabadulni a nekik is kellemetlen embereitől.Most majd a szép arcát mutatja az mszp.
2009. dec. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%
Én nem vagyok egy nagy jobboldali, de a Draskovicstól nekem is felfordul a gyomrom. Azt az embert eleve nem lett volna szabad bármilyen miniszterré választani, de ha már megtették, mindenképpen el kellett volna küldeni őt jó rég. A sunyi arcával nem tesz jót a kormány megítélésének, aztán az ügyei is, hát hogy finoman fogalmazzak érdekesek. Azt meg végképp nem értem, hogy az hogy van, hogy ő mindig volt valamilyen miniszter (persze értem én, jó haverok voltak Gyurcsánnyal), nem igaz, hogy mindenhez ért. Szóval összességében egyetértek vele, de ezt már rég meg kellett volna tenni, most már ez a lépés nem sokat ér.
2009. dec. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%
Tök aranyos volt mikor hamis bizonyítékokat mutogatott a magyarok nyilai ügyben. Mosolygó arccal előadta, hogy ezeket a robbantási felvételeket találtuk. Tipikusan az az ember akinek a lámpavason a helye, nem pedig felelős pozícióban.
2009. dec. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Az első gondolat? Menekül a süllyedő hajóról. Pedig ő az egyik kapitány.
2009. dec. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Menekül. Összeszedik a kis tőkéjüket, aztán levonulnak a színről.
2009. dec. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Végre valami jó hír!
2009. dec. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Hála az istennek !

Most halottam róla de örülök.

2009. dec. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
P.csába, de kár, mi lesz most.
2009. dec. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látszik, nem hiába írogatunk itt a gyakorikérdeéseken. Biztos olvasták a pártközpontban is, és most kicsit megkésve levonták a konzekvenciát. :)
2009. dec. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Itt van az érintett véleménye:


[link]

2009. dec. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!