Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyi lehetett az átlagéletko...

Mennyi lehetett az átlagéletkor a tegnapi baloldali gyűlésen?

Figyelt kérdés

Sokat számít a párt megítélésében, hogy kik támogatják őket, hisz nekik szóló programot írnak a pártok.

És látva a képeket, már értem miért tartják az mszp-t nyuggerpártnak...

Érdemes a jövőt olyan párta bízni ahol a fiatalok, középkorúak (tehát a jelen és a jövő adófizetői) a háttérbe szorulnak?



2014. jan. 26. 12:16
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
37%
Ez már lerágott csont. Ha utálod az MSZP-t, ne szavazz rá! Mi ezen olyan bonyolult? Egyáltalán miért tetted fel ezt a kérdést, hogy te személyesen robbanthasd ki az újabb vitát?
2014. jan. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
87%
kb.60 év lehetett.
2014. jan. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok egyik párt híve se.

Bizonytalan szavazó vagyok, de jelenleg azt se tudom elmenjek-e szavazni (mármint, hogy érdemes-e).

Az, hogy lerágott csont nem érdekel különösebben, mert legtöbbször elfogult emberek "beszélgetnek" ezekről.

2014. jan. 26. 12:21
 4/26 A kérdező kommentje:
Vagyis annyit tudok már, hogy 1 pártra biztosan nem szavazok, de ez se érinti a kérdést.
2014. jan. 26. 12:22
 5/26 anonim ***** válasza:
64%
Mindenki tudja, hogy az MSZP szavazók döntő többsége 70 és a halál között van.
2014. jan. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
59%
Kedves kérdező. Lehet, hogy magas az átlag életkor azok között akik ott voltak ezen a gyűlésen, de csak azért mert mindenki félti a munkahelyét manapság és azok már nem mernek elmenni akiknek a főnökük Fideszes. Most már lassan pedig minden munkahely főnöke Fideszes. Próbáljon csak elmenni és lehet, hogy holnaptól már nem lesz munkahelye.
2014. jan. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
7%

12:38

Majd meglátod április 6-án, hogy így van-e.

2014. jan. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 intrepid ***** válasza:
59%
Öreg levitézlett MSzMP harcosok, akik jó munkahelyet kaptak a párttól, lakást, üdülést, és most nosztalgiáznak hogy akkor milyen jó volt. Nekik igen. Most a FideSSeseknek jó.
2014. jan. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
49%
Nem csak nyuggerek a baloldaliak. Sok fiatal is van, köztük én is. Attól, hogy nem megyek gyűlésre, szavazni rájuk fogok.
2014. jan. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Bármelyik párt gyűlésén magas az átlagéletkor. Nem tudom, miért van ez, talán az idősebbeket jobban érdekli a politika.
2014. jan. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!