Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az idejáró baloldaliak /...

Az idejáró baloldaliak / liberálisok többsége miért személyeskedik vagy beszél mellé ha kérdeznek tőle valamit?

Figyelt kérdés
2014. febr. 27. 19:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 anonim ***** válasza:
72%

Mert többre nem futja:)

Az a kedvencem mikor ész nélkül elkezdenek jobbikozni és nem érti meg az állatja, h attól, h valaki utálja a cigányokat mint a szart még nem lesz jobbikos:)

2014. febr. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/81 anonim ***** válasza:
65%
Jah meg, h a jobbikosok 8 általánossal rendelkeznek, persze az h a cigányoknak az első 4 sincs meg az nem téma:D:D
2014. febr. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/81 anonim ***** válasza:
33%

Mert a kérdéseitek értelmetlenek, válaszaitok primitívek.


Nézd meg az előző hozzászólót, élből ide hozta a cigányokat, na most erre mit lehet reagálni?

2014. febr. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/81 anonim ***** válasza:
88%

Nem nagyon értitek a liberálisokat.


Én jártam már liberális sráccal, kettővel is.Ők azért liberálisok, mert steril környéken laknak, egyfajta burokban.Nem nagyon van fogalmuk, hogy mi folyik az országban.


Volt, amikor elakartam hívni az egyik diszkóba, ahova járni szoktam.Ebben a helyben az a különleges, hogy cigányokat abszolút nem engednek be.Nekem ilyen helyekre járni teljesen természetes.

Ő viszont nem akart jönni ilyen "kirekesztő" helyre, sőt szerinte senkinek nem szabadna ilyen clubba járnia, meg bojkottálni kellene...stb

2014. febr. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/81 anonim ***** válasza:
56%
Mert nekik "lehet", uszítani, provokálni is, fordított esetben meg fel vannak háborodva.
2014. febr. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/81 anonim ***** válasza:
26%

"Ők azért liberálisok, mert steril környéken laknak..."


Ez is mi, folyton ezzel hozakodtok elő?

2014. febr. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/81 anonim ***** válasza:
36%

"Mert nekik "lehet", uszítani, provokálni is, fordított esetben meg fel vannak háborodva."


Ez sem igaz, a legtöbb válaszotok/kérdésetek alapból provokatív és egyből minősítitek az embert.

2014. febr. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/81 anonim ***** válasza:
85%

"Ez is mi, folyton ezzel hozakodtok elő?"


Miért?Mi mástól válna valaki liberálissá?


Én vidékről származom, később költöztünk fel Budapestre, ezen a környéken is sok a liberális, mert nem nagyon tapasztaltak olyat, mint a vidéken élők.


Eddig azt tapasztaltam, hogy aki liberális az világ életében jó etnikumtól mentes környéken élt.

2014. febr. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/81 A kérdező kommentje:
Az a kérdés nem provokatív, amelyben mentálisan sérültnek minősítitek a Fideszeseket vagy a Jobbikosokat ? Mi miatt számít egy kérdés provokatívnak ? Ha a kisebbségekről kérdez valaki, az már egyből provokatív ?
2014. febr. 27. 20:24
 10/81 anonim ***** válasza:
92%

"Ez sem igaz, a legtöbb válaszotok/kérdésetek alapból provokatív és egyből minősítitek az embert."


Nem ugye? Milyen aranyos! :)


Én nem csak ezen az oldalon szoktam olvasgatni, de most csak erre az oldalra hagyatkozok és bizony csináljátok fordítva is a minősítgetést, provokálást.


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__539..


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__536..


Ennyit nagy futtában arról, hogy mindig csak a széljobbosok provokálnak!

2014. febr. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!