Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az idejáró baloldaliak /...

Az idejáró baloldaliak / liberálisok többsége miért személyeskedik vagy beszél mellé ha kérdeznek tőle valamit?

Figyelt kérdés
2014. febr. 27. 19:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/81 anonim ***** válasza:
23%
Tudjátok ti -egyáltalán-, hogy mit jelent a liberális?
2014. febr. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/81 anonim ***** válasza:
71%
Itt nem eszméről (aminek szintén több ága van, de nálunk csak a neoliberális ága a divat) van szó, hanem azokról a személyekről, akik liberálisnak tartják magukat. És hadd ne mondjam, hogy mennyire nem következetesek az eredeti eszmével.
2014. febr. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/81 anonim ***** válasza:
58%

"Miért?Mi mástól válna valaki liberalizmus?


Tudod te egyáltalán mi a liberális? Szerinted attól lesz valaki liberális, mert kedveli a cigányokat vagy sem?


Félreértettél, nem azt mondtam, hogy nincsenek azok között az emberek között provokatív személyek akik elítélik vagy nem értenek egyet pl. a te világnézeteddel, hanem azt, hogy ne csodálkozz, ha egy provokatív kérdésre vagy hozzászólásra hasonló választ kapsz.


Amúgy egy érdekes ellentétet fedeztem fel. Az első hozzászóló írta, hogy "nem érti meg az állatja, h attól, h valaki utálja a cigányokat mint a szart még nem lesz jobbikos".

Na például, ha te most figyelmesen elolvasod azt a kérdést ami miatt feltette Byzantion ezt a kérdést (feltehetően), illetve elolvasod itt az 4. illetve a 8. hozzászóló (ugyan az) válaszát láthatod, hogy szerintük attól lesz valaki liberális, hogy nem utálja a cigányokat.

Az első bekezdésben ezért tettem fel azt a kérdést, hogy:

"Tudod te egyáltalán mi a liberalizmus?"


Tehát a gond megint azzal van, hogy próbálnak egyesek mindent beskatulyázni és általánosítani.

2014. febr. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/81 anonim ***** válasza:
35%
Az idejáró jobboldaliak / szélsőjobbosok többsége miért személyeskedik vagy beszél mellé ha kérdeznek tőle valamit?
2014. febr. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/81 anonim ***** válasza:
64%

"Tudjátok ti -egyáltalán-, hogy mit jelent a liberális?"


Ja.

Liberalizmus az, amikor egy lila hajú, kisminkelt, rózsaszín flamingónak öltözött cigánybanda agyonver és kifoszt 3 idős embert, aztán elmennek a helyi általános iskola elé gyerekeket molesztálni és amikor te felszólalsz ez ellen, akkor téged visznek el a rendőrök, mert akadályozod őket a személyiségük kiteljesedésében.

2014. febr. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/81 anonim ***** válasza:
62%

"Ja.

Liberalizmus az, amikor egy lila hajú, kisminkelt, rózsaszín flamingónak öltözött cigánybanda agyonver és kifoszt 3 idős embert, aztán elmennek a helyi általános iskola elé gyerekeket molesztálni és amikor te felszólalsz ez ellen, akkor téged visznek el a rendőrök, mert akadályozod őket a személyiségük kiteljesedésében."


Elég lett volna egy egyszerű "nem" is.

2014. febr. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/81 anonim ***** válasza:
27%

"Elég lett volna egy egyszerű "nem" is."


Szép árnyaltan megfogalmazta, hogy lövése sincsen róla :)

2014. febr. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/81 anonim ***** válasza:
76%
A magukat liberálisnak, demokratának, antifasisztának meg egyébnek mondók, azért személyeskednek, meg beszélnek mellé, mert egyrészt műveletlenek (itt nem az iskolai műveltségről van szó). Másrészt agresszívak. Amikor elkezdenek személyeskedni, akkor tudják, hogy nekik nincs és nem is lehet igazuk, ezért megpróbálnak felhergelni téged valami személyeskedő beszólással. Amikor te mondasz egy logikus dolgot, amiket tényekkel is alá tudsz esetleg támasztani, akkor a liberális agy a következőt teszi: Kijátssza a fajgyűlölet kártyát, ha kell a Holokauszt kártyát is, mert azt hiszi, hogy akkor te rögtön szava hihetetlenné válsz és neki van igaza. Amikor ezt a trükkjét leleplezed és kicselezed, akkor jön a személyeskedés kártya. A személyeskedés kártya legtöbbször abból áll, hogy először újra megpróbálja bebizonyítani a lehetetlent, mégpedig azt, hogy neki van igaza, ő is tudja, hogy nincs, de van annyira egoista, hogy megcsinálja, mert hogy a "nácifasiszta" nehogy már igaza legyen. Utána az következik, hogy részint személyes példákkal, részint valami homályos történelmi dolgokkal (ez legtöbbször a Holokauszt) próbál magának igazolást nyerni. A liberálisok mindig mellé beszélnek. A liberális azért beszél mellé, csúsztat, hazudik, stb, mert az a gondolatvilág, amit ő jónak gondol, az nem támasztható alá az élet különböző viselt dolgaival. Én ha néha, ha valahol összefutok liberálisokkal, vagy ahogy a pasim hívja őket "libsikkel" akkor én behúzom őket a csőbe és nevetek rajtuk. A liberálisokat nagyon könnyen be lehet húzni a csőbe és akkor nagyon viccesek tudnak lenni, ahogy egyre emeltebb hangon hangoztatják ugyanazokat a baloldali ostobaságokat, amiket hőn szeretett vezéreik, Gyurcsány, Bajnai, meg a többi tolvaj énekli tele a médiát. Persze mivel nem tudják mi történik a világban, vagy ha tudják is, akkor úgy tesznek, mintha nem létezne. Például amit valamelyik hozzászóló írt, hogy nem engedik be a cigányokat. A liberális abba meg már nem gondol bele, hogy lehet, hogy ennek okai vannak. Hogy miért bántja a csúnya Magyar a szegény kisebbségieket. Ennek pont az ellenkezője igaz, de erről ők nem vesznek tudomást. Ilyenkor a "romagyilkosságok" kártyát játsszák ki és te fasiszta vagy. Persze a cigány őket ugyanúgy ki fogja rabolni ha alkalma van rá, mert őket nem érdekli, hogy nekik milyen szép, mai divatos szóval élve "européer" gondolatik vannak, hanem a mobil, amit elvehetnek tőled. Én kívánom a városi liberálisoknak, hogy egyszer éljenek egy Borsodi kistelepülés cigánysorán. Csak egy hónapot. De erre természetesen nem hajlandók. Egy másik ismert liberális trükk, ha pestiek, akkor az az, hogy ha te azt mondod, hogy te ilyen meg olyan rossz környékről jöttél, akkor ők meg kapásból rávágják, hogy ők meg a 8. Kerületből. Ezzel ugyanaz a céljuk: ők igazolják a saját mondandójukat és meghazudtolnak téged. A liberális "haladó gondolkodású" emberek agya nagyjából egy rugóra jár és ugyanazt az eszközrendszert használják. Ha átlátsz rajtuk és a saját gondolataikba zavarod bele őket, akkor jót lehet mulatni rajtuk.
2014. febr. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/81 anonim ***** válasza:
22%
Én perpillanat rajtad mulatok.
2014. febr. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/81 anonim ***** válasza:
82%

Én ma ennek voltam az áldozata.

Leírtam, h az Eu-ból való kilépést nem támogatom, de egyértelmű, h nem azért tolják nekünk a pénzt, mert mi vagyunk az EU szeme fénye.

Erre a nagy liberális fellázadt, h "mit képzelek én, hát nézzem már meg, h mennyi az annyi"

Kiröhögtem, majd próbáltam neki elmagyarázni, h én ezt nem is vitattam.

Erre elkezdett jobbikozni meg hülyézni, meg h miért nem nézem inkább a kurucot meg stb.

Jó ráhagytam, később nézem, belépett egy másik felhasználóval és azzal folytatta az osztást.

Szerinted mit érez az ilyen???:D

2014. febr. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!