Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az elmúlt 24 évet észre nem...

Az elmúlt 24 évet észre nem vevők illetve megbocsátó emberekhez lenne egy egyszerű kérdésem. Miért hisztek még ezeknek az embereknek akik miatt Magyarország ott tart hogy lassan nem lesz magyar munkaerő? Miért?

Figyelt kérdés

2014. márc. 11. 18:43
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:

És erre a megoldás az én véleményem szerint a Jobbik.


Tessék megnézni a programjukat,országgyűlési videókat akár! lehetőségek vannak.

2014. márc. 11. 19:03
 12/37 tetro ***** válasza:
0%

19.03

sajnos a Jobbik egy nyíltan kirekesztő és gyűlölet politikára alapozó párt. ha a programjuk mannát ígérne, ez akkor is így lenne, és így nem alternatíva sok ember számára.

2014. márc. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:

De NEM az!

Én se voltam mindig Jobbik szimpatizáns.Sőt nem is olyan régóta lettem az miután ezt a szűk látáskörömet valahogy eltudtam kergetni.Hittem én a családtagjaimnak hogy a Jobbik Náci párt meg antiszemita sorolhatnám..De őszintén mondom neked hogy miután utánanéztem nagyon alaposan a Jobbiknak bizonyos hogy nem az!

2014. márc. 11. 19:25
 14/37 tetro ***** válasza:
3%

19.25

fura, mert évekig csak zsidókról és cigánybűnözésről beszéltek a gyűléseiken. ráadásul tele van szélső jobboldali jelképekkel az összes tüntetésük. meg kórusban kántálnak rasszista rigmusokat. meg elítélik a melegeket. meg a parlamentben vérvádról és zsidók összeírásáról beszélnek... de nyilvánvalóan ha utána néztél, akkor nem rasszista párt.

2014. márc. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
Na had lássam őket! :)
2014. márc. 11. 19:44
 16/37 anonim ***** válasza:
68%

Sok a buta ember magyarországon. Igen, kisbetűvel, akárhányszor húzza is alá a böngészőm. Én is jövök megyek dél alföldön mindenfele, és látom hogy van aki képes aláírni MSZP, és Fidesz standok előtt. Kicsit el is kap a hév, hogy hol éltek ezek az emberek az elmúlt 24 évben? A szemünket is kilopják a pártok lassan, mert az egészségén spórol az ember, és mégis van aki ezt nem veszi észre... megáll az eszem.

Jöhetnek a minuszok!

Ui.: Egy fiatal, aki itthon szeretne boldogulni.

2014. márc. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
43%
Hiszek vagy sem nekik, én jól érzem magam itt, mondhatni sikeres vagyok, nem a kormány tett azzá, ahogy a közmunkást se. Magunkba kell nézni, nem mindenről a kormányok tehetnek.
2014. márc. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:

Aki megtud élni az nem érzi át az igazi helyzetet amiről igenis a kormányok tehetnek jórészt


de ez természetes hogy nem érted.

2014. márc. 11. 21:40
 19/37 anonim ***** válasza:
De engem nem befolyásolt egyik kormány se erre se arra. Nem Észak-Koreában vagyunk hogy el vagy lehetetlenítve. 90%-ban te vagy felelős a sorsodért és 10%-ban a kormányok, maximum.
2014. márc. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
72%

Azért az vicces hogy a Jobbikról kizárólag csak hazugságokat tudnak mondani mint ellenvélemény.

Én magasról teszek a zsidókra, cigányokra, melegekre meg hogy mit akarnak. Ez itt Magyarország, itt a magyaroknak legyen jó életük, ne a mindenféle jött-mentnek.

Mindenki menjen haza a saját országába ha itt nem jó, és ne szólaljon meg hogy neki nem tetszik amit a magyarok csinálnak.

Miért azaz elsődleges egy pártnál hogy rasszista-e? És ha igen, kit érdekel? Nem ők a többség, nem ők a helyiek, le van tojva hogy mi nem tetszik nekik. Még annyira sem tisztelik a helyi lakosokat hogy ne pofázzanak bele mindenbe amihez semmi közük, akkor miért is kéne bárkinek is tisztelettel lenni rájuk?

A Jobbik nem rasszista, hiába akarják ráokádni a hülyeséget, de megmondom őszintén nem is bánnám ha rasszista lenne, mert ezt a sok elszemtelenedett, elkanászodott mindenféle népet már igazán helyre kéne tenni. Nehogy már a farok csóválja a kutyát.


Magyarokért tennének? Igen ! Ők az egyetlenek a nagyok között! Az meg hogy ez a nem magyaroknak nem tetszik, nagy ívről nem érdekes. Az ilyenek mint Tetró is csak állampolgár magyarok, minden szavuk méreg.

2014. márc. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!