Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az elmúlt 24 évet észre nem...

Az elmúlt 24 évet észre nem vevők illetve megbocsátó emberekhez lenne egy egyszerű kérdésem. Miért hisztek még ezeknek az embereknek akik miatt Magyarország ott tart hogy lassan nem lesz magyar munkaerő? Miért?

Figyelt kérdés

2014. márc. 11. 18:43
1 2 3 4
 21/37 tetro ***** válasza:
0%

23.43

szóval aki azt mondja, hogy az egyes csoportok ok nélküli hátrányos megközelítése nem elfogadható, az szerinted mérgezi a te fejedben létező társadalmat. szép új világ lehet a tiéd.

2014. márc. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:

tegnap 23:43


teljesen egyet értünk.

2014. márc. 12. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:

szerintem a kivándorlókra gondol kérdező akik száma ha így megy tovább elérheti a "több milliós nagyságot"


Isten ments, hogy kötöszködnék. 3,5 m kb a foglalkoztatottak száma Magyarországon, javítson ki valaki ha nem így van. Sokaknak nincs lehetőségük, hogy elhagyja az Országot (beteg családtag stb., ismerek olyat aki a hitele miatt ment el, két kiskorú gyermekével).De ha tényleg milliós nagyság rendben kivándorolnak az emberek, akkor....vannak akiket sajnálok, mert jó emberek, és nem érdemlik meg, hogy szívjanak.

Azt kéne belátni az embereknek, hogy nem csak elvenni, hanem beletenni is kéne a közösbe, és ez mindenkire tartózik bőrszíntől és egzisztenciától függetlenül egységesen.

Nekem nincs kifogásom a a jobbik hatos pontjával, nem életem vidéken ahol rosszabb a helyzet, de megtudom érteni a problémát.(valljuk, be bőrszíntől függetlenül a fehér ember se jobb, az is ott csal ahol tud, mert megtehetik, mert egyik kormány se tett eddig ellene, hogy az emberek tisztességesek legyenek, ők maguk sem azok, semmi más nem fontos csak a PÉNZ). Összességében mind a két párt tehet az ország helyzetéről, mintha a kéz a kézben járnának, gondolom az eleje arról szól, szedjük meg magunkat utána meg kezdjünk el valamit csinálni, de a jelenleginek, nem volt egyszer sem lehetősége 8 évet kapnia. Érdekes dolog, hogy hagyni kéne őket, ha azt az elvet nézzük, hogy mindenki a maga meggazdagodására megy, akkor teljesen mindegy,ki tömi a zsebét.

Év milliók óta működik az élet így ahogy, most miért érkezett volna el oda az idő, hogy a jobbik vagy bárki más, másképp tudná csinálni, jobban. Mindenki a maga ideológiáját akarja beteljesíteni. A választók eddig miért nem tettek a rossz kormányzás ellen, könnyebb azokra a fiatalokra tenni a felelősséget akiknek halvány fogalmuk nincs a politikáról, legalábbis nekem nem sok volt addig míg önállósodni nem kezdem.

Én úgy gondolom, ameddig a szociális háló ilyen erős, addig ellentétek lesznek ember és ember között. Persze mindenki leszól, de én így gondolom és nem értem mások miért nem akarják ezt megérteni, hogy ez így van. Én sem vagyok tökéletes, ilyen alapon szavam nem lehetne, példákat sem szeretünk mondani, mert azzal kellemetlen helyzetbe hozzunk másokat, vagy rálépünk a tyúkszemére.

Ha elvesznek, akkor mindenkitől el kell venni arányosan, és meg kell érteni az embereknek, hogy ez szükséges rossz. A nyugdíjas akitől elveszik az utazási kedvezményt, nem érti meg hogy kell, hogy elvegyék, mert az adófizetőktől már elvettek annyit, hogy már nem tudnak többet elvenni. És még rengeteg ilyet tudnék írni, de mindig leszólnak.

Mikor vezették be a családi pótlék rendszert? Gondolom akkor, amikor az országnak jól ment, na de most nem megy jól(már akinek). És annak idején mikor nem kaptak családit akkor is szültek és éltek bla bla…

Szocpol: biztos nem a gazdagok kedvének akarnak kedvezni, aki meg csoró az az is marad és a további életében is folyamatosan istápolni kell, hogy életképes maradjon, van értelme így fenntartani egy országot?

Sokan megvetik azokat a nőket akik képesek gyermeket nemzeni, na de nem akarnak szülni, ha magát is képtelen fenntartani, minek.

A sok primitív élharcos jelszava: majd lesz valahogy.

Nem tudom mennyi van még a Földnek hátra, a jobbik fiatal generáció, talán tudhatnak valamit és tehetnének is valamit,hogy más legyen mint eddig, de a faji előítéleteik nem EUs, és az idősebb generációt érzékenyen érinti ez a kérdés és ezzel elveszítik a szavazókat.

2014. márc. 12. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
18%
Ostoba vagy!!!!!! Volt valaha jó vezető a magyar honban ? Szerintem sose. Nem az ország volt a fontos, hanem a saját zsebük. Sok nemes, még magyarul is alig tudott. Mindig rossz döntéseket hoztak. Don kanyarba a húsdarálóba küldték a biztos halálba a magyar katonákat. Hiányos öltözékbe. Nehogy már ezt a 24 évet vedd alapul. Tanulj történelmet
2014. márc. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
A 2. magyar hadsereg a Magyar Királyi Honvédségnek az 1941/1942-ben érvényes hadrendben nem szereplő alakulata volt, amelyet 1942-ben állítottak fel, és a keleti hadszíntérre küldték harcolni. A hadsereg 1943 januárjában a Sztálingrád körzetében vívott harcok során rendkívül súlyos, megsemmisítő veszteségeket szenvedett. A Don-kanyarban vívott harcok a magyar hadtörténelem legszomorúbb fejezetei közé tartoznak: a megfelelő fegyverzet és felszerelés nélkül kiküldött, lehetetlen feladattal megbízott honvédek ezrei szenvedtek és vesztek oda a -40 fokos orosz télben. A Főparancsnokság és az ország vezetésének mozgástere a katasztrófa elkerülésére teljesen beszűkült.
2014. márc. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
2014. márc. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
Linkelne valaki valami hivatalosat a jobbik fajgyűlöletéről? Támasszátok már alá.
2014. márc. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Ennek a Horthy -nak állítottak szobrot? akinek köszönhetik azok akik ott fagytak meg pusztultak el? Tegyél rendet a fejedben
2014. márc. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

Horthy tisztába volt, hogy a II hadsereget a halálba küldi, csak azért, hogy a Németeknek megfeleljen.


http://www.youtube.com/watch?v=H3-AdDA5ulI

2014. márc. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
2014. márc. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!