Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az átlag jobbikos is olyan...

Az átlag jobbikos is olyan naiv és tapasztalatlan, mint azok, akik az interneten hangoskodnak?

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon is, de sok más helyen is csilliónyi olyan jobbik párti felszólalót lehet látni, akinek a stílusáról ordít a fiatalság és az élettapasztalat teljes hiányából fakadó gőg és "én mindent jobban tudok"-hozzáállás.


Ők az átlag?



2014. ápr. 1. 08:52
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
35%

én úgy tapasztaltam h rosszabbak. az egy dolog h naivak, de bennem szinte minden esetben komoly aggályok merülnek fel az értelmi színvonalat illetően is :(

hogy mindent jobban tudnak? hűűhaa ..... na az kéne még, hogy ők mondják meg a dolgok mikéntjét, az szép világ lenne.

2014. ápr. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
67%
Az átlag jobbikos sokkal értelmesebb, mint a nagy élettapasztalattal rendelkező, média által agymosott nyugdíjas szoclib. Amit te "élettapasztalat"-nak nevezel, az inkább a média által irányított butítás.
2014. ápr. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
79%
Én ismerek 4 olyan jobbikost, akik ugyan nem ilyenek, de titkolják mind a 4-en (egymástól független személyek), hogy a Jobbik szimpatizánsai, mert éppen az általad emlegetett réteg miatt ciki lenne bevallani.
2014. ápr. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

"Az átlag jobbikos sokkal értelmesebb, mint a nagy élettapasztalattal rendelkező, média által agymosott nyugdíjas szoclib. Amit te "élettapasztalat"-nak nevezel, az inkább a média által irányított butítás."


Na pontosan erről a felsőbbrendű ismeretekkel rendelkezési hitről beszélek, ami szinte mindegyikre jellemző.


Mindenki más agymosott, csak ők (ti) nem, mert ti máshova viszitek tisztítóba a fejetek tartalmát, de aztán azon a helyen teljes kritika és szűrés nélkül engeditek bele a propagandát.

2014. ápr. 1. 09:24
 5/27 A kérdező kommentje:
A többieknek köszönöm a válaszokat.
2014. ápr. 1. 09:24
 6/27 anonim ***** válasza:
32%
Nem szeretnék a Jobbik szimpatizánsok lelkébe taposni, de az én személyes tapasztalatom az, hogy a 80%-uk képtelen párbeszédre, és a kurucos lózungon kívül másra nem lehet tőlük számítani.
2014. ápr. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
66%

Neked gőzöd sincs a Jobbik szavazókról!

Én azért szoktam olyan stílusban kommentelni,mert a konkrét véleményem leírom,és nincs kedvem cicomázni,meg nem lehet egyszerűen normális stílusban írni az elmúlt 24 éve kormányzó bűnözőkröl!

És nem a Jobbik miatt tart itt az ország ahol,aki meg azt mondja hogy de ha a Jobbik lenne,akkor aztán.......Ez csak egy feltételezés,de az nem hogy az elmúlt 24 év myomorúságba döntötte a Nemzetet!


F/28

(diploma,4szakma,6jogosítvány,mielőtt még megjön a duma,a nyócátalánosról,azért mert Jobbikos vagyok)


Ja,és a Fideszes,mszps cigány szavazók,azok aztán szuper intelligensek,fél méter magas bizonyítvány halmaz,és nyelvi készség jellemzi őket.

2014. ápr. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
63%

Hát, biztos, hogy nem élettapasztalat nélküliek.

Sokuk tapasztalt egy s mást, épp ezért lett Jobbikos.

Megtapasztalhatták a pintéri közbiztonságot.


Valószínűleg több élettapasztalatuk van, mint egy liberálisnak, akik olyanok, mint az UFO hívők Amerikában.Olyanról beszélnek, amit még sosem tapasztaltak.

2014. ápr. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
72%
Gyenge próbálkozás kérdező. Ordít a kérdésedről a rosszindulat, és a tudatlanság.
2014. ápr. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
51%

nem vagyok se jobbikos se más, viszont ahhoz azért hozzá kell szólnom hogy a 7#-es mit írt.


4szakma és 1 diploma 28 évesen? Ezt te sem gondolod komolyan...

egy diploma legalább 3 de inkább 4 évbe telik megszerezni. Egy szakmát pedig legalább 2 év. Tehát ha te tegyük fel 18 évesen leérettségiztél (muszáj különben nem mehetsz főiskola/egyetemre) Akkor 4 év főiskola/egyetem, 2 év szakma megint 2 év szakma és megint 2 év szakma. Most tartunk a 28 évednél.


Tehát te azt akarod bemesélni hogy 12 évnyi oktatást/szakoktatást elvégeztél 10 év alatt, hozzá a megszerezhető jogositványok felét.


Ritka okos ember lehetsz ha ezt sikerült kivitelezned.

2014. ápr. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!