Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az átlag jobbikos is olyan...

Az átlag jobbikos is olyan naiv és tapasztalatlan, mint azok, akik az interneten hangoskodnak?

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon is, de sok más helyen is csilliónyi olyan jobbik párti felszólalót lehet látni, akinek a stílusáról ordít a fiatalság és az élettapasztalat teljes hiányából fakadó gőg és "én mindent jobban tudok"-hozzáállás.


Ők az átlag?



2014. ápr. 1. 08:52
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

"Neked gőzöd sincs a Jobbik szavazókról! "


"Gyenge próbálkozás kérdező. Ordít a kérdésedről a rosszindulat, és a tudatlanság."


Azokról van fogalmam, akiket látok ezen az oldalon és más helyeken. Azt látom, amit leírtam.

2014. ápr. 1. 09:58
 12/27 anonim ***** válasza:
61%

Az egyik egyetemi tanárom, aki tanszékvezető és a neve: Prof. Dr. Dr. h.c. Prof. h.c. mult. X Y

Az egyik könyvéből írtam ki, ha nem hiszed lefotózhatom neked. Na ő Jobbikos, illetve van egy pasas a településemen aki nem tud a saját anyanyelvén sem értelmesen beszélni, ő is Jobbikos. Minden párnál vannak ekkora eltérések, mi az, hogy átlagos Jobbikos? :D

Szerinted a többi pártnál nincsenek tapasztalatlan emberek? Mármint a politikában értem. Egy 20 év barátom azért fog szavazni a Fideszre mert anyuci azt mondta neki, közbe meg úgy telibeszarja a politikát, hogy az csak na.

Undorító ahogy lekezeled a Jobbikosokat.

2014. ápr. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
58%

7és vagyok,10es-kének üzenem!


16 évesen szakma,vadász vadtenyésztő,18 érettségi, 20 erdész technikus,mellette levelezőn vadgazdálkodási technikus,mellesleg az erdész technikus ad 5 jogosítványt,pl,Forwardwer,Harwester,Lkt,Kcr...

továbbá lehettem 3 hónapos tanfolyamon a biztonsági őr,testőr,rendezvény biztosító őri szakmát.

Ezek után 23 évesen egyetem!

De tudom hogy kötekedni mindig könnyebb mint,gondolkodni,lehet te nem is nagyon tudsz!

2014. ápr. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
0%

Igen kötekedni nagyon tudok mert teljesen elképzelhetetlennek tartom és feleslegesnek hogy valaki ennyi szakmát tegyen. Az átlag ember 2 max 3 szakmát csinál meg legjobb esetben is és ezután dolgozik nem pedig egyetem.

Aki egyetemre akar menni az megcsinál 1 szakmát érettségi után és utána egyetemet végez ami elég nehéz ahhoz hogy többet ne akarjon tanulni.

Szóval nem kell a rizsa.

Mellesleg google keresőből 5* :)

2014. ápr. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
73%

Nem terveztem az egyetemet az csak jött,szülői kívánságra,és azért tettem le ezeket a szakmákat mert Hivatásos vadász ként. akartam dolgozni és ezekkel a végzettségekkel "kelendőbb"az ember!

Azért ez elég szomorú,hogy 2014 Ben ez olyan hihetetlen elképzelhetetlen dolog,hogy valaki tanul!

És miért lenne elég 2-3 szakma?Munka mellett levelezőn vagy esti suliban bármit tanulhatsz,akár minden évben vagy kétévente más dolgot ami érdekel vagy előbbre viszi az életedet!

És nekem az a furcsa,hogy valakinek ez egy elképzelhetetlen dolog,hogy TANUL.

2014. ápr. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
34%

Kérdező! A látszat néha csal. Nem véletlen, hogy közmondás lett belőle. Továbbá más dolog nézni és más látni (láss, ne csak nézz... - mondja a sláger).


#7!


Én nem vonom minden vonatkozásban kétségbe az állításaidat önmagadról. Nem tehetem, nem ismerlek. És nem engedhetem meg magamnak, hogy így - általában - mondjak véleményt rólad.

De egyes, általad írott nézetekről mondhatok véleményt. Például arról, hogy a tartalom és forma egysége létező szabály. Aki egy bizonyos stílust megenged magának, az a tartalmában ugyanezt teszi. Igénytelenségnek hívják. Ha ez a munkában jelenik meg, akkor az illetőt nem engedem be a lakásomba, mert tönkre fogja tenni. Nem szándékosan, ilyen az ő szintje. Ez nem leszólás (mint mondtam, ezt nem engedem meg..), hanem ténymegállapítás.

Ez az igénytelenség (ismerethiány?) mutatkozik meg a 24 éve tartó bűnözésről szóló eszmefuttatásban. Fogalmak, cselekvések összemosása. Ha az általad vélelmezett bűnözés 24 éve tartana, neked itt nem lenne módod szólni. Ettől még van mit a helyére tenni. Aki pedig a Jobbikról azt mondja, kormányzásra alkalmatlan, az nem csak feltételezéssel él, azt viszont elfogadom, hogy te ezt gondold róla. A Jobbik sok éve színen van, 4 éve parlamenti párt. Van lehetőség mérni a tevékenységét. Nem kell olyan kérdésekben, amihez nincs lehetősége (mondjuk törvény alkotására), elég abban, amit megtehet. Van lehetőség a cselekvéseknek a lehetőségekkel való összevetésére, van lehetőség a hirdetett célok és módszerek objektív ismérvekkel, szakmai alapvetésekkel való összehasonlítására. Persze csak akkor, ha erre igényesnek mutatkozik valaki. És ebben az esetben arra kell jutnunk, a Jobbik sem valódi célkitűzéseiben, sem a módszereiben nem alkalmas kormányzásra. Ez nem jelenti azt, hogy semmihez nem ért, minden célja rossz. Csak annyit jelent, a legfontosabbak, a meghatározók (amik egy pártot azzá tesznek, ami) különböző mértékben rosszak egy ország fejlődés szempontjából.


Tudható, hogy egy átlag nem jellemez egy közösséget, így a Jobbikot sem, más pártot sem. Lehet ezer ember átlaga olyan, hogy ettől mind az ezer alig tér el egyik, vagy másik irányban. Meg lehet úgy is ezer ember ugyanolyan átlagától minden ember nagyon nagymértékben eltér. Egyik erre, másik arra, harmadik amarra. Ha ez az azonos átlag két párté, akkor azt kell mondani, hogy bár az átlaguk azonos, mégis két nagyon különböző pártról van szó.

Ma az igénytelenség, a megalázás, az ellenségeskedés, az uszítás és mások kihasználása a legfőbb közszemlélet. Nem mindenkié, de a nagy többségé, és igen eltérő okok folytán. Ebben a közegben kell megítélni a "naiv, tapasztalatlan és hangoskodó" szimpatizánsokat. Ma ez jut nekik, nem feltétlenül ők a felelősek érte. Sokkal inkább felelősek ezen állapotok létrehozói. Közvetve minden párt eltérő mértékben. Közvetve az egész társadalom, az is, aki teszi, az is, aki csak hagyja. De meghatározó mértékben felelős érte a Fidesz, azon belül is a vezérkara, és jóval leszakadva, de a többit viszont jóval megelőzve a Jobbik. Utóbbi elsősorban az erőszak példaképpé (és egyetlen eredményesnek beállított cselekvéssé) tételével.

2014. ápr. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
39%
Azt nem tudom, hogy az átleg milyen, mert nem ismerem az összes Jobbikost, hogy statisztikát készítsek. Viszont akiket személyesen ismerek közülük, azok mind ilyenek.
2014. ápr. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
67%

Mutass már egy példát azokra a Jobbikosokra akikről beszélsz.

Én a Jobbik szimpatizánsokat onnan ismerem fel, hogy kőkeményen kimondják a problémát a valóságban, és megoldásuk is lenne rá.

Szerintem annak van élettapasztalat hiánya, aki szándékosan belehazudik a világba hogy márpedig az ég zöld, az országban meg rend van, és jobban teljesít, 47e forintból meglehet élni, a magyarok (főleg a Jobbikosok) nácik, devizások megvannak oldva, közbiztonság príma, a kisebbségekkel semmi probléma nincsen mind integrálódott, a gazdaság javul, államadósság csökken, csak valahogy fene sok náci van akik valahogy mégis mind ennek az ellenkezőjét gondolják...

2014. ápr. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
75%

*Sőt nem csak hogy gondolják, tapasztalják is !

Én pontosan hogy azt látom, ebben az országban rengetek a vak,süket,néma meg a "nem az én bajom, nem érdekel" ember.

Egyiknek sem tűnik fel hogy a politikusok bénítják őket, egy párt a Jobbik, akar ennek az egésznek véget vetni, és egyből az összes többi nekik rohant. Na vajon miért?


A Jobbik az egyetlen aki rendbe akarná és tudná tenni ezt az országot, és mégis félnek tőle mint a tűztől.

Egyik sem állt ki vitatkozni velük, még kis helyi szinten sem, programot ütköztetni sem mertek velük senki sem, mert csak a Jobbiknak van programja.

A többi párt szavazói vagy haszonélvezők vagy agy mosottak, csak ezért hűek a pártjukhoz.


A Jobbik az egyetlen akiben ténylegesen úgy bízik sok sok ember, hogy még hatalmon sem voltak.

Hány ilyen másik párt van?

Az ilyen kis pártok amik most vannak, valszeg be sem fognak jutni a házba, a Jobbik meg helyből a második erő.

Akkor miről beszélünk?

Magam körül akiknek ismerem a párt állását és nem Jobbikosok, tudom hogy azért azok amik mert vagy trafikjuk van, politikai kapcsolattal vannak ott ahol, érdek barátságok a jobb üzlet gyanánt.


A Jobbik az egyetlen, amelyhez úgy tartozik rengetek ember hogy nem fizettek nekik 30 ezüst tallért.

Amely pártban bíznak az emberek, tudnak azonosulni a szellemiségükkel, programjukkal.

Amely a tettrekészségével nyert meg magának sok embert, és nem a lózung hazugságokkal vagy az 1% nyugdíj\segély emeléssel.

2014. ápr. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van 65 éves Jobbikos ismerösöm, és nem ö az egyetlen aki idösebb. Nekik elegük van az elmult 24-25 év egymást váltó 2 kormányából.
2014. ápr. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!