Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbik miért indul az EP...

Jobbik miért indul az EP választáson, ha annyira nem bírja az EU-t?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 14. 13:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
64%
Miért foglalkozol vele, ha annyira nem bírod a Jobbikot?
2014. ápr. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
58%
Mert attól még hogy utálják, szívesen felvennék az EP fizetéseket. Pénz >>> Elvek
2014. ápr. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem is jogos a kérdés...
2014. ápr. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
44%
Azért, hogy ott is legyen befolyásuk, képviseljék a magyar érdekeket, és megakadályozzák, hogy egy olyan birodalmi gépezet jöjjön létre, ami az európai egyesült államokhoz vezetne. E helyett inkább a nemzetek európájára van szükség.
2014. ápr. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
42%
Akkor meg miért akarnánk kilépni?
2014. ápr. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
55%

Azt nem tudom, hogy te miért akarsz kilépni..

A Jobbik azt mondja, hogy a csatlakozási szerződésünket újra kell tárgyalni.

2014. ápr. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
38%

7:

Nem tudom honnét szedsz ilyen hajmeresztő hülyeségeket :D. Ne hazudozzál össze-vissza, amit mondasz, az mind hazugság, az első mondattól az utolsóig.

Gaudi csak reménykedik egyenlőre abban, hogy a Jobbik indítja őt az EP-választáson, ugyanis már nem Jobbik-képviselő.

Ellenben a te bohócpártjaid most külön indulnak, egy ember sem fog kijutni ;).

2014. ápr. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
74%
Nem olyan rossz azért az a havi közel 20 ezer euró amit meg lehet keresni EP képviselőként. Annyiért még a nagymagyar Jobbikosok is beülnek a " nyugati diktatúra" központjába.
2014. ápr. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
8%
Jaj igen, elnézést. Gyorsan meg kell nekik mondani, hogy ne menjenek az EP-be, ne képviseljék a magyar érdekeket, ne próbálják meg az egészet leterelni az európai egyesült államokhoz vezető útról, mert a 8-as válaszolónak szúrja a szemét, hogy fizetést kapnak azok, akik tesznek érte valamit.
2014. ápr. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Valójában a politika rengeteg olyan pántlikából áll össze, amit az ember a kapalja mellé tűz, és azt mondja, na ez vagyok én.

Igaz, hogy a jobberek mindent képesek levezetni 3-4 alapelvükből, de a pénzt is szeretik annyira, hogy ezért ne vessék meg az ilyen posztokat.

Ráadásul annyi butaságot beszélnek, hogy ha ebből konzisztens ideológiát szeretnél csinálni, akkor az sosem működne.

2014. ápr. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!