Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek melyik a legrossza...

Szerintetek melyik a legrosszabb és legjobb párt Magyarországon?

Figyelt kérdés
1-1 párt nevet kérek.

2014. ápr. 14. 23:56
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
86%

Legjobb: Jobbik

Legrosszabb: DK

2014. ápr. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
41%

Legjobb: Fidesz

Legrosszabb: DK

2014. ápr. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
50%

Amúgy az durva, hogy ha vki olvasta volna a DK programját és összehasonlítja a többi pártéval (és van közgáz(csak MKKE) vagy jogi diplomája vagy esélye arra, hogy lássa a realitásokat) akkor azért megláthatná hogy a DK-nak még egy eléggé jó programja van sőt...


Kérdésre meg legjobb szerintem megválaszolhatatlan és irreleváns a mostani politikai helyzetben.


A legrosszabb hát azért a Fidesz mert amit már először csináltak amit meg most főleg...és még ami jön, az sosem lesz javítható már.

2014. ápr. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb: Jobbik

Legrosszabb: Kormányváltó összefogás (már ha ez egy párt)

2014. ápr. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Szerintem legjobbak: Jobbik, LMP

Legrosszabbak: Fidesz, MSZP

2014. ápr. 15. 13:35
 16/27 anonim ***** válasza:
82%

Legjobb: Együtt-PM

Legrosszabb: Fidesz

2014. ápr. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
60%

Legjobb: Fidesz

Második legjobb: Jobbik

Legrosszabb: MSZP és társpártjai

2014. ápr. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
58%
Leiah, miért tartod jobbnak a Fideszt a Jobbiknál? Nem provokálni akarok, csak kíváncsi vagyok egy olyan Fidesz-szimpatizáns véleményére, aki nem határolódik el a Jobbiktól.
2014. ápr. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb régi Fidesz szavazó nem határolódik el a Jobbiktól, mint ahogy maga a Fidesz sem (ha csak nem valami politikailag ízléstelen megnyilvánulásról van szó, pl. nyílt cigányozás-zsidózás). Anno a Miép-pel is teljesen jól tudtak együttmûködni a parlamentben.


Én konzervatív értékrendû embernek tartom magam. Gazdaságpolitikailag abban hiszek, hogy nem szabad mindenhol engedni a szabad versenyt. (Pl. egészségügy, energiaipar, stb.) Egészséges nacionalizmus van bennem, de elfogadom, hogy Európa része vagyunk.

Gazdaságilag középre húzok, érzelmileg jobbra, de nem vagyok "keményvonalas" jobboldali, és nem vagyok radikális. Ezért vagyok Fidesz szavazó immár 13 éve. Fiatal koromban Miép szimpatizáns voltam, de végül sosem szavaztam rájuk. Ettôl függetlenül hiszek a többpártrendszerben, és örülök a Jobbiknak. Az MSZP és partnerei kivételével úgy gondolom, minden párnak van helye a parlamentben, amely valamely eszmét képvisel.

2014. ápr. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Köszönöm a választ!

Én Jobbik-szimpatizáns vagyok, 2006-ban viszont a Fideszre szavaztam. Mindig is nacionalista érzelmű ember voltam, és akkoriban még elhittem a Fidesz vezetéséről, hogy hazafi, a nemzet érdekében cselekvő párt. Ezért valósággal sokkolt, amikor megtudtam, hogy 1990-ben Orbán és a többiek (vagyis a Fidesz tagjai) kivonultak a parlamentből a trianoni megemlékezés egyperces néma csendje során.

Akkor is csalódnom kellett, amikor megtudtam, hogy az izraeli (és ami még fontosabb: izraeli érdekeltségű!) Likud a Fidesz testvérpártja.


Ezek után már nem tudtam úgy ránézni a Fideszre, hogy ők a magyarság érdekében dolgoznak. És még csak ezután jött az, hogy feltétel nélkül megszavazták Románia EU-s csatlakozását (és talán így lesz Ukrajna és Szerbia csatlakozása esetén is).


Elhiszem, hogy a Fidesz tagjai között vannak olyanok, akik nemzeti érzelműek, és valóban tenni akarnak a hazájukért. Tudom, hogy szimpatizánsaik között hemzsegnek a nemzeti érzelmű emberek.

Ezért lenne jó, ha nem hinnének a médiának, hanem a Jobbik programját olvasnák el figyelmesen, illetve végigtekintenének a Jobbik történetén, a tetteiken. Mert a legkönnyebb azt mondani, hogy cigányozás-zsidózás...

2014. ápr. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!