Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek melyik a legrossza...

Szerintetek melyik a legrosszabb és legjobb párt Magyarországon?

Figyelt kérdés
1-1 párt nevet kérek.

2014. ápr. 14. 23:56
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Aminél szintén elrúgták nálam a pöttyöst, az a titkosítások szigorításának a megszavazása volt. Ezt kéz a kézben tették az MSZP-vel, persze nem véletlenül. Nagyon kíváncsi lennék, mit, milyen disznóságokat rejthetnek ezek a titkosított állami iratok, hogy ennyire fontos a titkosításuk...
2014. ápr. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
23%
Legrosszabb a Jobbik.
2014. ápr. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Miért is a Jobbik a legrosszabb?
2014. máj. 10. 14:05
 24/27 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem a jobbik a legjobb mivel Vona Gábor elvei szinte egyeznek az enyémmel. Vona Magyarország érdekeit tartja a legfontosabbnak szerintem,de ezt igazán csak akkor lehetne megmondani ha megnyerné a választást.Bányákat is megnyitnák újra állítólag,és még sok jó dolog,én biztosan rájuk szavazok!(ja,és Vona a legtanultabb politikus!) A második legjobb szerintem a Fidesz és az LMP.A legrosszabb pedig az MSZP. Érdekes hogy az összes bűnöző ebben a pártban tag,és az országot is elrontották-szégyenbe hozták...
2014. aug. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb.: a legtöbb ellenzéki párt.

Legorosszabb.: Zsidesz-MZSP-ZSDNP

2019. dec. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Legjobb: MSZMP (sajnos felbomlott.)


Legrosszabb: Fidesz.

2020. ápr. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
54%
Legjobb: Fidesz Legrosszabb:Momentum, Dk
2020. máj. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!