Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elmenjek EP-re szavazni?

Elmenjek EP-re szavazni?

Figyelt kérdés
Országgyűlésin Jobbikra szavaztam, önkormányzatira nem tudom el fogok e tudni jutni, mert ahol most lakom elköltözünk máshová, ideiglenes lakhelyem is máshol van és minden bizonytalan, nem akarok azok életébe beleszólni, akik ott maradnak, ahova én lehet csak fél évre fogok költözni, vagy éppen majd elköltözök... EP-t sem értem nagyon, van annak bármilyen hatása, hogy oda milyen képviselő megy ki? Szívem szerint elmennék, mert kötelességemnek érzem, de sok értelmét nem látom. Szerintetek?
2014. máj. 24. 11:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Az országgyűlési választás sem a te szavazatodon múlt. Szerintem egy demokráciában fontos, hogy mindenki "hallassa a hangját", meg hát a szavazás nem egy bonyolult művelet...


Amúgy így, hogy bejelentetted, hogy melyik párttal szimpatizálsz, sok válaszadó az alapján fog válaszolni...

2014. máj. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem zavar, ha normális érvet hoznak fel, ha nem akkor meg magasról ... Igen egy országgyűlésin nem az én egy szavazatom számít, de azért önkormányzatin, eléggé sokat dönthed egy szavazat is, főleg úgy, hogy nálunk most kb az MSZP, Fidesz, Jobbik hasonlóan kapott szavazatokat, ezért nem akarok más sorsáról dönteni, ha elköltözök is.
2014. máj. 24. 11:41
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nem megyek el, és ne hasonlítsuk ezt az országgyűlési választáshoz. Az EP egy színház, semmi érdemleges munkát nem végeznek. A pártok is a leghülyébb tagjaikat küldik ki ha nem éppen kémeket. Tényleg Szanyi, Deutsch és Morvai között kéne választani? Ha engem kérdezel egyik sem ép agyilag teljesen. Én nem fogok aszisztálni ahhoz, hogy semmittevő idióták zsíros állashoz jussanak Brüsszelben.
2014. máj. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
15%

Ne legyél ennyire szent életű, a világ nem ilyen.

Szerinted akik szavazatokat vesznek, vagy tanácsi lakást kapnak csak azért mert önkényesen elfoglaltak egyet, és ezután még tálcán kínált lakcím kártyát is HÁZHOZ VISZI nekik a közteres hogy tudjon szavazni?

Vagy szintén létezik ilyen hogy kritikus helyekre bejelentenek 100 embert a semmiből, szerinted?


Menjél csak el szavazni a Jobbikra mindenhol, csak jót teszel a helyieknek !

Szerinted azt a cigány érdekli a véleményed aki feljön borsodból, igen csak kifogásolható életet él, majd a semmiért jogtalanul kap egy lakást, aztán neked odaszavaz egy fideszest a nyakadra, szerinted az jobb?


Igen is kötelességed szavazni, főleg ha a Jobbikra !

Valahol teljesen mindegy hogy hol, de szavazz a Jobbikra, segítsd a helyieket legalább evvel !

2014. máj. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Üzenném azoknak, akik azt írják, hogy nem fognak asszisztálni ahhoz, hogy 21 ember zsíros álláshos jusson Brüsszelben, hogy ha már 1 ember szavaz az országban, az a 21 ember akkor is európai parlamenti képviselő lesz, tehát ugyanúgy zsíros álláshoz jut. A kérdés, hogy hogyan oszlik meg az a 21. Olyanok üljenek oda, akik azon munkálkodnak, hogyan támadják hátba az országot Tavares-jelentéseket írogatva vagy olyanok, akik legalább próbálnak valamit tenni azért, hogy a magyarságot egyenlő partnerként kezeljék Európában. És minden szavazat számít! Május 26-án már késő lesz mondogatni, hogy "a francba, én nem ezeket küldtem volna ki"! Mindannyiunknak megvan a lehetősége, hogy szavazzunk, éljünk is vele!
2014. máj. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Dick Esmen ***** válasza:
100%
Menjél.
2014. máj. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

jobbikra,


akkor bacol ki a legtöbb szeméttel legjobban, egy csapásra kibachacc a fidszes bagázzsal és a bolsi dicnókkal és a hazai herékkel, a dipisekkel és hivatalnokokkal

2014. máj. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mehetsz szavazni, csak ne a jobbikra.
2014. máj. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"A kérdés, hogy hogyan oszlik meg az a 21."


Nekem ez nem kérdés, mert nem érdekel. Nekem teljesen mindegy, hogy a félbolond Morvai üvöltözik-e vörös fejjel, a Dajcstomi facebookozik-e a brüsszeli luxuslakásában vagy a Szanyi önti magába a belga söröket. És elárulom, hogy mindenki másnak is teljesen mindegy, mert ezek az emberek súlytalanok, és az egész intézmény súlytalan, ami csak azért lett létrehozva, hogy legyen az EU-nak is egy választott testülete. És erre az emberek is kezdenek rájönni, mivel minden alkalommal egyre kisebb a részvételi arány. Aki elmegy szavazni akárkire, az legitimálja ezt a fölösleges mérhetetlen pénzszórást, ami Európai Parlament címen történik.

2014. máj. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!