Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólnak hozzá a kedves...

Mit szólnak hozzá a kedves fideszesek, hogy már megint 100 milliárd lesz elszórva Orbán urunk hobbijára?

Figyelt kérdés

[link]


100 000 millió forint. Szép tétel, igaz?

Az ország 3/4-e meg 100 nettó alatt keres...



2014. jún. 27. 14:50
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

"Mekkorák már ezek a fideszes mellébeszélések :)))))"


Igazából én is röhögnék rajtuk, ha mondjuk más országban élnék és nem kellene copnom az ilyen retardok miatt. :)

2014. jún. 27. 15:58
 12/26 anonim ***** válasza:
82%

"Az ország 3/4-e meg 100 nettó alatt keres..."


Ez mondjuk konkrétan nem igaz, de abban egyetértünk, hogy felesleges ennyi pénzt elszórni a stadionra.

2014. jún. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

nem vagyok fideszes az nekem túl globalista...

mindenesetre azt mondom nézz utána mire mennyit költ a kormány ,vagy az előző vagy az azelőtti

szerintem találnátok rengetek ennél nagyságrendekkel nagyobb kiadásokat melyeknek ennél sokkal elenyészőbb a haszna (bizonyos integrációkra elköltöttünk már annyit hogy a nullákat nehéz lenne összeszámolni az összeg végén tehát akkor már inkább stadion én azt mondom)

kórház,egyetem,ezmegaz? mindenki annyira a pártját fogja ezeknek a stadionokkal szemben mintha egyébként olyan hűde sokat adakoznának saját zsebből és neheztelnének amiért az állam nem vesz róluk példát

2014. jún. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
21%
A foci egy üzletág, ha ezzel a nyomorult 70e fős stadionnal tudnak szervezni komoly sporteseményeket + komolyabb koncerteket, akkor nagyon megérte. Ráadásul nyomja az építőipart. Nagyon sok pénz magyar embereknek fizetnek ki. Ez is egy állami visszosztás. Előbb-utóbb díjazni fogja a fifa az igyekezetet. Budapest nagyon népszerű város és ez hiányzott oda.
2014. jún. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Tehát akkor minden rendben van Magyarországon, csak én vagyok itt a feleslegesen lázongó szerencsétlen, akinek nem tetszik, hogy rohad szét minden.


Remélem minél előbb megpattanhatok, mert nem szeretnék megőrülni olyan emberek között, akiknek lassan ostorral csapkodják a hátát, ők meg csak élvezetesen nyögdécselnek hozzá, mert az milyen jó...

2014. jún. 27. 16:12
 16/26 anonim ***** válasza:
25%

"ostorral csapkodják a hátát,"


Mi eddig pénzt kaptunk a fidesztől. Család támogatás és kedvezőbb adórendszer formájában. Én pont úgy vagyok vele, hogy végre szeretek itt élni, mert épül az ország.

2014. jún. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
68%

"A foci egy üzletág, ha ezzel a nyomorult 70e fős stadionnal tudnak szervezni komoly sporteseményeket + komolyabb koncerteket, akkor nagyon megérte."


Ezért építik a legdrágább stadiont Felcsútra, ugye? Mert ott a legnagyobb az esélye, hogy behozza az árát, ugye? Hát nem...

Csak azt nem értem, hogy akkor miért tetteted hülyének magad.



"Ráadásul nyomja az építőipart."


Ez igaz. Javítja a kormány statisztikáit. De ha nem áll mögötte valós teljesítmény, valós kereslet, akkor ez csak időszakos számzsonglőrködés. És ezt pontosan tudjátok.


"Nagyon sok pénz magyar embereknek fizetnek ki. Ez is egy állami visszosztás."


Mert ha a kórházi dolgozókat támogatnák, az...

ömm...


"Előbb-utóbb díjazni fogja a fifa az igyekezetet. Budapest nagyon népszerű város és ez hiányzott oda."


Meg egy jó válogatott.


"Mi eddig pénzt kaptunk a fidesztől."


Tudom, a bérkommentelést jól megfizeti a fidesz állítólag...

^^ (mielőtt megsértődnél, ez csak vicc)


"Család támogatás és kedvezőbb adórendszer formájában."


És aki nem keres olyan jól, az dögöljön meg? És aki nem vállalt gyerekeket az dögöljön meg?


"Én pont úgy vagyok vele, hogy végre szeretek itt élni, mert épül az ország."


Autópályák meg vasútvonalak helyett stadionok. Tényleg sokkal jobb.

2014. jún. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
44%
Teccettek volna másra szavazni. Ja, hogy nem volt jobb? Akkor meg csitt.
2014. jún. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
47%

"És aki nem keres olyan jól, az dögöljön meg?"


Tulajdonképpen erről szól a kapitalizmus. Az állami gondoskodást az ellenzék még jobban ellenzi.

Ha nem keresel jól, a cégedhez, a főnöködhöz fordulj és próbálj meg jobb béralkut kötni.

2014. jún. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
52%

"Teccettek volna másra szavazni. Ja, hogy nem volt jobb? Akkor meg csitt."


Na, nehogy már a fidesz legyen a legjobb! Én amúgy mindegyiket rühellem, és félreértés ne essék, nem vagyok oda a Gyurcsányért, de ő volt az egyetlen politikus, aki kimondta, hogy loptak, csalnak, hazudnak. A fidesznek ki se kell mondania, annyira szemérmetlenül lopják szét az országot, hogy azt bárki megirigyelné.


És megtehetik, mert hatalmukban áll...

2014. jún. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!