Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólnak hozzá a kedves...

Mit szólnak hozzá a kedves fideszesek, hogy már megint 100 milliárd lesz elszórva Orbán urunk hobbijára?

Figyelt kérdés

[link]


100 000 millió forint. Szép tétel, igaz?

Az ország 3/4-e meg 100 nettó alatt keres...



2014. jún. 27. 14:50
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Úristen, milyen emberek írogatnak ide. :D


Épül-szépül az ország a fideszes vezetés alatt, Gyurcsány a becsület bajnoka, te jó ég. :D


Szerintem én másik országban élek, de lehet, hogy a dimenzió nem passzol a tiétekkel.

2014. jún. 27. 16:55
 22/26 anonim ***** válasza:
66%
Nem mindenki ennyire elégedetlen mint te kérdező. Egy mondjuk 3 gyerekes nő aki 120 nettót keresett most 180-at visz haza mert ennyi pluszt kap a Fidesztől családi adókedvezményben. Miért várod akkor el az az emberektől hogy útálják a kormányt ha mondjuk havi 60 nettóval többet keres a Fidesz alatt mint előtte? Nekem ugyan nincs gyerekem de azt látom az emberek elégedettek az e fajta lépésekkel mert végre kapnak valamit. És igen ne családit emeljenek mert azzal mindenki tudja kik járnának jobban. És most ömlesszétek rám az átkot.
2014. jún. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Először is, én nem azt mondtam, hogy Gyurcsány a becsület bajnoka, csak azt, hogy ő legalább kimondta, hogy szart nem érnek. Nem kell kiforgatni a szavakat, a politikusok úgyis ebből élnek meg.


Másodszor, igaz, emiatt tényleg nem lehet őket megróni, akinek jó a kormányzásuk alatt, az szavazzon rájuk, valóban nem várható el az, hogy maguk ellen menjenek.


De mégis; "Milyen jó, hogy nekem jó, a többi ember meg haljon éhen". Ez a baj a mai magyarokkal; még véletlenül se más érdekeit nézik a sajátjuk előtt (persze tisztelet a kivételnek), de nem is kell előbbre valónak helyezniük a kényelmüknél, viszont EGYÁLTALÁN nem foglalkoznak azzal, hogy más milyen rossz helyzetben van, csak azzal, ha más jobban él, arra viszont fújnak rendesen.


Arról nem is beszélve, hogy az intézkedések csak látszólag jók, a gazdaságot esetleg romba döntik; itt van például a rezsicsökkentés; milyen jó, hogy nem kell annyit fizetnem. Nem számít, hogy a szolgáltatók csődbe mennek, akiknek egyébként is egy csomó kintlévőségeik vannak, és még azt se tudják beszedni, még meg is vonjuk tőlük esetleg azt a pénzt, hogy a szolgáltatást fenn tudják tartani. Nem számít, hogy emiatt embereket bocsájtanak el százszámra, de én télen olcsóbban tudom befűteni a lakást. Ezzel gyakorlatilag megölik a középosztályt, ami a gazdaság főtengelyének kellene, hogy legyen.


Lehet, hogy írásom túlzónak hat, de érdemes ezekbe a dolgokba belegondolni.


És nem, nem kérek szókiforgatós kommenteket.

2014. jún. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
48%

""Az ország 3/4-e meg 100 nettó alatt keres..."


Pontosan mi az összefüggés. Érdekel a levezetés is."


Pontosan a muterod az összefüggés.

2014. jún. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Libsikém, bezzeg mikor Gyurcsány barátunk...nameg a Bajnai..nameg 1754-ben Mária Terézia...Komcsi-e vagy?...


Viccet félre téve semmit nem szólnak hozzá, de ameddig az emberek jobban örülnek annak, hogy nem az egyik, hanem a másik lopja meg őket, addig mégis mit vársz szerény országunkban?


Azt meg hagyjuk, hogy az emberek jól jártak...az emberek 20%-a járt jobban, ez tény, lehozták már pár helyen.

2014. júl. 1. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Értelmetlen kérdés. A kérdező úgy állítja be mintha csak mi építenénk stadiont Európában egyedül. Úgy is kérdezhetnénk mi az oka hogy omladozó részben lezárt stadionba játszanak v. meccseket mikor pl: a Románok v. Lengyelek tudnak éíteni és nem csinálnak politikát belőle. Egyébként is ha jól tudom Orbán születése előtt is építettek stadiont és gyanítom halála után is fognak.
2014. júl. 1. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!