Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MIelött elkezdek kapányolni...

MIelött elkezdek kapányolni (plakát, szorólap) érdemes bemenni a rendőrségre bejelenteni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 16. 22:28
 1/8 A kérdező kommentje:
Kampány#
2010. jan. 16. 22:36
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Az attol fugg hogy kinek kampanyolsz.mert ha Pl Fidesz, Mszp,Szdsz..stb.akkor nem kell.De ha mondjuk a Jobbik-nak akkor inkabb menjel be es tisztazd le elotte mert lehet kitalalnak valami mondva csinalt indokot es szethajtanak.
2010. jan. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi :') am beletrafáltál a végén ,hogy kit =( Szal bekell mennem a sündörség-re :'D
2010. jan. 16. 22:47
 4/8 A kérdező kommentje:
ésa rendőrségen kihez menjek ?
2010. jan. 16. 22:50
 5/8 anonim ***** válasza:

A pártok intézik az engedélyeket.

De be kell menned, a plakátokért és hogy megmondják hová teheted. De ha bemégy és aktivista akarsz lenni, akkor már előtte lépj be, és majd ők hívnak!

2010. jan. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezt poenbol irtam mert mindig belekotnek a Jobbik-ba.A kampanyolas nem illegalis.Nem kell senkitol engedely kerni.Esetleg a Jobbik.hu-n tobbet megtudhatsz az ilyenekrol,mit es hogyan.
2010. jan. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
JOvan én meg hülye vok és komolyan vettem >.< am az ismerősöm a jobbik megyei alelnöke tőle kapom a cuccost -
2010. jan. 16. 23:02
 8/8 anonim ***** válasza:
de csak oda ragassz ahova lehet....mert ha nem jönnek a rendőrbácsik aztán sírhatsz..
2010. jan. 17. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!