Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbiknak mekkora a támogato...

A Jobbiknak mekkora a támogatottsága jelenleg?

Figyelt kérdés
És ez folyamatosan nő, vagy esetleg már csökken?
2010. jan. 23. 00:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
63%
15% körül lehet, nem nőtt és nem csökkent nyár óta.
2010. jan. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
52%
15% felett, hogy jelenleg mennyi, azt megsaccolni sem lehet.
2010. jan. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
26%
Egy biztos sokkal több mint egy normális gondolkodó társadalomban kellene.Túl sok a fasisztoid érzelmű ember.
2010. jan. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Én nem tudom, hogy támogassam őket, vagy ne. Nem rájuk szavazok, csak nagyon felkapott lett ez a párt az utóbbi időben, és azt nem tudom, hogy miért.
2010. jan. 23. 00:53
 5/18 anonim ***** válasza:
20%

00:47


Le Pen többet is kapott Franciaországban. Tehát előfordulnak ilyen balesetek mindenhol.

2010. jan. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
53%

A szélsőséges pártok támogatottsága az életszínvonal változással és politikai kultúrával fordítottan arányos.

Ha a kedves "demokratikus" politikus urak és hölgyek tisztességesen és becsületesen végzik a dolgukat és ennek következtében fejlődik gyarapodik az ország a Jobbik automatikusan eltűnik a politika süllyesztőjében.

A Jobbik százaléka a politikai elit korruptságának pontos fokmérője.

Jelenleg 15 - 25 % között lehetnek. Vajon miért ?

2010. jan. 23. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
68%

kérdező: nem tudod?nézd meg a többi párt munkáját mit csináltak aktívan 20 év alatt az országgal.szinte porig rombolták fizikai és morális szinten is.egyéb kérdés?


00:47:inkább a hiszékeny emberek vannak többségben,tudod neked sem kell hinni az index,tv2,rtl triónak.

2010. jan. 23. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
19%

"mit csináltak aktívan 20 év alatt az országgal.szinte porig rombolták"


Mesélj, mit romboltak le? A lakásállomány és a középületek hány %-a semmisült meg?

2010. jan. 23. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
29%
15% a sacc, de szoktak ám választáson meglepő dolgok történni. Az is lehet, hogy mélyen ez alatt végez, de az ellenkezője is, hogy sokkal nagyobbat kaszál, mint azt bárki is remélte volna.
2010. jan. 23. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
58%

Kedves Kérdező!

Ha nem a Jobbikra szavazol, akkor mért érdekel ennyire?

Szerintem te a Fideszre fogsz voksolni, csak azt nem tudom hogy miért.

2010. jan. 23. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!