Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bajnai-féle magyarellenes...

Bajnai-féle magyarellenes politikusok miért szennyezik be a liberalizmust?

Figyelt kérdés
Nem rég volt egy ilyesmi kérdés és elképesztoen szomoru vagyok, hogy ezek az Egyutt-PM meg "baloldali" zs.do pártok mennyire bemocskolták a liberalizmust.Én liberális vagyok és igenis egy NORMÁLIS LIBERALISTA AZ NACIONALISTA!A liberalizmus azt jelenti, hogy nem mindent 1 adott vezér irányit de ezek az undorito bajnai mocskok teljesen kiforgatták.Én iberalista vagyok mégis szeretném a torténelmi Magyarország visszaállitását és elitélem a c.gánybunozést!!
2014. nov. 22. 22:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
62%

Politikai szinten csak a szenny van és nem liberalizmus,


Ők csak álcának használják a liberalizmust.

2014. nov. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Koszonom a választ!

Egyszeruen felháboritonak tartom liberalista ként amit a "magyar"(értsd zs.do) baloldal és Nyugat mutogat liberalizmusként.A normális liberálisok olyan nacionalisták mint a huzat.

2014. nov. 22. 23:06
 3/26 anonim ***** válasza:
87%
Hol vált egyértelművé az említett személy "magyarellenessége" és ez mit takar ténylegesen ??
2014. nov. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
20%

Mert Mo-n nincsenek politikai eszmék, csak a hatalom vágy miatt mennek politikusnak, teljes káosz van baloldali-jobboldali-szélsőséges-kommunista-liberális eszmeiségek között.. Semmi sem az aminek beállítja magát, semmi nem oylan aminek mondják, és senki nem azt gondolja amit mond..


Eljutottunk oda, hogy a néha a szélsőséges párt veszi át az egészséges jobboldali szerepet, néha marad szélsőséges.. a kommunistázó jobboldali párt nem tudja eldönteni, hogy jobb oldali vagy bal oldali legyen.. bal oldal nem létezik, a liberális eszmét meg egyenlővé tették a szeméttel..


Emellett ha egy párt kiáll valamiért, mert állítólag oylan eszméket tart helyesnek, 4 évvel később szembeköpi saját magát..


A képviselők meg vannak róla győződve, hogy az ellenzék feladata nem a saját eszméik képviselése, hanem hogy minden esetben a teljes ellentettjét mondják annak amit a kormány párt mond.. és fordítva.. -.-


Ez a nagy Magyar valóság a politikai életben.. Retardáltak gyülekezete.. -.-

2014. nov. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Bajnai nem egyszer hozott magyarellenes intézkedéseket, kijelentéseket de ez igaz az egész "magyar"(értsd zs.do imádo) baloldali szennyre akik csak lejáratják a liberalizmust.
2014. nov. 22. 23:15
 6/26 anonim ***** válasza:
18%
engem is elháborít a nemzetellenes libajnai féle vonal! nems zabadna nemzetellenes erőket a parlementbe engedni!
2014. nov. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
78%
Mondj már egyetlen egy Magyar ellenes intézkedést amit a Bajnai hozott!
2014. nov. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
15%
libajnai mindegyik intézkedése nemzetellenes volt, az imf picnsikutyája voltés semmit nem tett a magyar nemzet gazdaségi és nemzeti, kultúrális fejlődéséért!
2014. nov. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
58%

Kedves Kérdező!


Egy normális liberalista lehet, hogy nacionalista. De egészen biztosan nem antiszemita.

Továbbá kevered a liberalizmust a demokráciával.

2014. nov. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
18%

utolsó válaszoló, az nem antiszemitizmus, hogy megnevezzük, hogy bajnai zs..ó, az csak a származásának a megnevezése, egy tény! ha melléje negetív jelzőket teszünk, akkor talán antiszemitizmus!

egyébkétn jobb lenne, ha mindneki nyíltan vállalná a származását és nem hazudozna!

2014. nov. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!