Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahhoz, hogy a...

Mit szóltok ahhoz, hogy a Fideszt és a Jobbikot már csak 400ezer szavazó választja el?

Figyelt kérdés
Ennyit arról, hogy soha nem lehet majd kormányzó erő.

2015. febr. 11. 12:01
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
90%
A jelenlegi kormány "sikerességét mutatja" ...
2015. febr. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
94%

„De a probléma ott kezdődik, hogy egy Jobbik kormány puszta léte is elég lenne, anélkül hogy a Jobbik tenne is valamit.”


Kíváncsi leszek a Szirizára. Ha nekik be fog jönni, akkor a Jobbiknak is.

2015. febr. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:
19...a fidesznek már csak 1,7...nem nagy különbség a 400ezer...a baloldali gittegyleted meg eléggé levan maradva.
2015. febr. 11. 13:42
 24/43 A kérdező kommentje:
22... hallottál már mobilon a T9 szövegbev itelről? nem hiszem....TÉNYLEG ennyi ez az érvrendszere d ellenem ?! :D Vicces... Ha a libsik nem tudnak mibe belekötni, jön a helyesírás.......blablabla..Szánalom
2015. febr. 11. 13:53
 25/43 anonim ***** válasza:
53%

"19...a fidesznek már csak 1,7...nem nagy különbség a 400ezer...a baloldali gittegyleted meg eléggé levan maradva."


Milyen baloldali gittegyletem, te szerencsétlen? Honnan veszed ezt a baromságot, hogy én velük szimpatizálok?

A 2,7 milliót pedig a Fidesz 2010-es eredményeire értettem. Tudod, amikor még nem mutatták ki a foguk fehérjét és a sok naiv, hiszékeny emberke meg volt róla győződve, hogy ha Orbánékra szavaz, akkor majd jön a Mindent Megváltó Nagynemzeti Felemelkedés.


Nem ismerős a helyzet, ha figyelembe vesszük a világnézetedet? :))

2015. febr. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
39%

A helyesírás pedig egyáltalán nem szánalom, mert megmutatja, hogy egy ember mennyire igényes arra, amit kiad a kezei közül és így mennyire lehet őt komolyan venni.


De egy hozzád hasonló kis agyabeteg ezt nem bírja felfogni, mert le van maradva valahol a csimpánzok és a kőkorszaki ember között.

2015. febr. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:
27...ezekszerint én már 2010-ben is értelmesebb voltam...mint te...mert már akkorsem voltam olyan hu lye..hogy a fideszre meg mszpre szavazzak...értelmes ember tudta, hogyviktor egy skizofrén. .hazug..álszent vadb rom.
2015. febr. 11. 14:15
 28/43 A kérdező kommentje:
57...meg mindig nem tudod mi a t9...de hagyjuk ..60 eves libbantaktol nem varhato a digitalizalt vilag megismerese... (ekezet nelkul...csakhogy nehogy a helyesirasra fogd a mobilos kommenteles nem ismeretet...jujj..de jo latni..hogy mar rettegtek 2018tol.. :D
2015. febr. 11. 14:20
 29/43 A kérdező kommentje:
Marcsak az ilyen 27 felek miatt is kivanom, hogy a jobbik gyozzon... Szerencse..sok 30-as fiatal kivanja ugyanezt..aztan a kisebbseggel karoltve mehettek az eu-ba politikai menekultkent...egymasnak valok vagytok...de ha egyutt kellene elnetek barmilyen kisebbseggel...mar nem lennetek ennyire liberalisok...vegre megelem..hogy Magyarorszagnak magyar kormánya lesz.. Mar csak azert megeri a Jobbikra szavazni, hogy az ilyen ven...libsi...27 felek arcara lassam rafagyni a mosolyt..Ez az oszinte velemenyem.
2015. febr. 11. 14:28
 30/43 anonim ***** válasza:
54%

Én is kívánom, hogy a Jobbik győzzön. :)

Ha másra nem, arra legalább jó lesz, hogy a hozzád hasonló kis tacskóknak helyre lesz ütve az agyuk egy kis diktatúrával és nyomorral. :)


Egyébként nem szavaztam a Fideszre, de írtam is, hogy a hiszékeny és naiv emberek szavaztak rájuk, szóval nem értem, hogy honnan vetted megint az információidat a személyemről. De gondolom mindent kitalálsz és képzelegsz, ahogy a jobbikosok nagy általánosságban szoktak Trianonról, zsidókról, cigányirtásról, gazdasági szárnyalásról és miegymásról.


Ja és azt is tudom, hogy mi az a T9, csak soha nem használtam, mert igényes ember vagyok és nem akarok ilyen kis tirpák módjára írni, mint te. :)


21 éves vagyok, nem 60.

2015. febr. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!