Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Putyin tényleg találkozni...

Putyin tényleg találkozni akart Vonával?

Figyelt kérdés

[link]


Elég érdekes lett volna, a múltkor az olvastam, hogy elég szűk volt neki a programja és ráadásul késett is, így tolódott minden.


Meg mit csinált volna ott Putyin?

Egy szót nem értett volna a beszédekből.


Amúgy is elképzelhetetlen, ahogy begurul a páncélozott Mercijévl, aztán bevonul a hadseregnyi testőrével a Jobbik évértéklőre.



2015. febr. 21. 09:06
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Gondolom utána elmondta volna Vonának, hogy mit vár el a pénzért cserébe amivel őket támogatja.
2015. febr. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Vinni akarta neki a zsebpénzt.
2015. febr. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%

Egyre jobban ég a Jobbik, ha ez így folytatódik tovább, a szavazóik nagy része el fog pártolni tőlük. Magyarország a magyaroké, állítják ők. Legalább megnyugodhatnak az értelmes emberek, hogy ez a párt hatalom közelébe sose fog kerülni.

[link]

2015. febr. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%
A balosok szerint pedig Magyarország a menekülteké.
2015. febr. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%

3-as! Jobbik szavazóként eszem ágában sincs eltántorodni ez miatt a párttól. Putyin rálépett egy útra ami nem feltétlen a 100 éves békéhez vezet. A mi helyzetünkben nem adatik meg az a luxus, hogy megválogassuk a barátainkat. Oroszország itt van a szomszédban, az Usa nincs.

Vonáék taktikáznak ez tény, de ha megnézed Orbán is ezt teszi. Egyszerűen függünk az Oroszoktól, nincs más lehetőség. Ráadásul, ha az orosz medve megindul nem akarsz te nyugati szövetséges lenni, itt a keleti blokkban.

2015. febr. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
30%

3: Én akkor pártoltam el tőlük, amikor kiderült a zsidó Csanád ügy, de ők még utána két-három hétig hallgattak róla... Aztán az a maszatolás is utána.


Az, hogy oroszok is pénzelik őket állítólag már csak hab a tortán. Zsidó-orosz koprodukció... Mondjuk nem tudom, hogy mivel jobb a többi zsidó-amerikai koprodukciónál... de mindenesetre én ezért nem voltam szavazni.


(Lehet agyhalott nácizni, de ti sem vagytok különbek, hogy mindenhol oroszokat láttok.)

2015. febr. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Engem jobban érdekel miért sztárolja az Index a Jobbikot és Vonát.
2015. febr. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Putyin csak az MB1et akarta megnézni.Tudom mivel ott voltam.

Ezt beszélte Orbánnal:

Putyin:csá Orbán.meg akarom nézni az MB1et

Orbán:Cső Putyin.Hétvégén lesz MB1.

Putyin:Jó,akkor ürítsétek ki a Grupamát meg az egész városrészt.

Orbán:De hát Putyin,a Grupama mindig üres XD


Meg el akarta vinni Dárdait,de mondta Orbán neki,hogy azt már Merkel elvitte.



Próbáltam annyi hülyeséget összeszedni mint itt a Gyk-n egy kérdésben de sajna nem sikerült :(

2015. febr. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
kérdező, javaslom figyelmedbe ezt a cikket :D [link]
2015. febr. 24. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!