Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miben értene egyet az emberek...

Miben értene egyet az emberek 99%-a és igazából mit akarnak az emberek, a politikusok meg tudják oldani a problémákat?

Figyelt kérdés
2015. márc. 26. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:
48%

Ez az ország halálra van ítélve,ne foglalkozz ilyen kérdésekkel. Itt a homofóbia,és antiszemitizmus a menő,a gazdaság romokban de az átlagembert meg lehet venni egy rezsicsökkentéssel. Szerinted mikor lesz itt nyugati színvonal ilyen hozzáállásokkal amiket fenntebb írtam ? :D

Készülődj külföldre.

2015. márc. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
7%
Első! Azért (a hozzáállásod/hangvételed alapján) te is tipikus magyar vagy, le se tagadhatnád :)
2015. márc. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%

"Első! Azért (a hozzáállásod/hangvételed alapján) te is tipikus magyar vagy, le se tagadhatnád :)"


Magyar vagyok az tény. Mindkét szülőm vezetékneve ősi magyar foglalkozásokból származik,így szinte biztosra mondom,hogy genetikailag,és hozzáállásilag is magyar vagyok.

Viszont nem a múltba tekintek,mint az átlagmagyar,hanem a jövővel foglalkozom. Pl engem az izgat,hogy milyen lesz az éghajlat,amikor felnőtt leszek,és óvom a környezetem az unokáim számára. Nem gyúrcsányozom,nem libázok,stb.. :D ennyiben eltérek a magyar gondolkodástól,és büszke vagyok rá.

2015. márc. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18%

"Szerinted mikor lesz itt nyugati színvonal ilyen hozzáállásokkal amiket fenntebb írtam ?"


Reméljük, hogy soha.

2015. márc. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Mindkét szülőm vezetékneve ősi magyar foglalkozásokból származik"


Akkor teljesen kizárható, hogy magyar lennél.

2015. márc. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25%

"Reméljük, hogy soha."


Akkor pusztulj bele a saját mocskodba,te középkori!

2015. márc. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Miben értene egyet az emberek 99%-a"

Ingyen sör! (A maradék 1% pedig a pórul járt kocsmárosok)

2015. márc. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
56%
Az első biztosan búza. Az átlagembert a megélhetés, és az életszinvonal érdekli.
2015. márc. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Semmiben. Hiába van egy nagyszerű ötlet, az emberek fele csak azért tiltakozik ellene, mert a másik fele támogatja.
2015. márc. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!