Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormány érdemeit miért nem...

A kormány érdemeit miért nem ismerik el sokan?

Figyelt kérdés

Én vidéki városban élek és nem mondanám, hogy elégedetlen vagyok a Fidesszel.


Főleg ezek a nagyarányú elkerülő, gyorsforgalmi útépítések tetszenek.2009-ben megígérte a Fidesz, hogy megcsinálja nekünk és be is tartja az ígéretét.

Emiatt felfog lendülni a térség.Sok cég azt kifogásolta, hogy nincs autópálya.Most majd lesz.

Ezt mind a Fidesznek köszönhetjük.


Emellett, a Fidesz óta látom, hogy tisztább a város,rendezettebbek a parkok, terek mert a közmunkások takarítanak.

Már az elkerülő, gyorsforgalmi utak miatt is érdemes volt rájuk szavazni.


A városban és a környező településeken különösen az EU csatlakozás óta nagyon megnőtt a kamionforgalom.Ez eléggé roncsolja az út melletti ingatlanokat, leviszi az értéküket is.


Az, hogy a Fidesz ellenzi az egynemű házasságot, bevándorlást, feminizmust az teljesen rendben van és így helyes.



2015. márc. 30. 18:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
55%
Amit érdemnek lehet tekinteni, azt mindenki elismeri. Én is elismerem, hogy csak ilyen határozottsággal lehet véghezvinni a dolgokat és nem azzal a nyálas hozzáállással, ahogy az MSZP-SZDSZ tette.
2015. márc. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%
Elismerném, ha lenne mit.
2015. márc. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
Gratulálok. Végülis kinek kéne olyan párt, amelyik nem undorodik a melegektől a külföldiektől és elfogadja a nők egyenjogúságát? A 21. században élünk ember! Egyébként én elismerem az általad leírt felújításokat (bár kíváncsi lennék, hogy mit szólnál a jelnlegi budapesti álállapotokhoz), de még mindig sokkal-sokkal többet ártottak, mint használtak. Ahhoz pedig gratulálok, hogy szerinted helyes ellenezni a melegházasságot, a bevándorlást és a feminizmust. Ha visszautazol 100 évet az időben, akkor még egyet is fognak veled érteni az emberek. Miért fáj az neked, hogy valahol, messze tőled két azonos nemű összeházasodik?! Semmi közöd hozzá! És a kormánynak sincs semmi köze hozzá!
2015. márc. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%

"Miért fáj az neked, hogy valahol, messze tőled két azonos nemű összeházasodik?!"


Szerintem maga a tudat fáj neki. Otthon marcangolja magát, h "Úristen, mások boldogabbak, mint én! Áááááááá!!!"

2015. márc. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%
Egyébként mi a fityisznek azt köszönhetjük, hogy havi kb. 20 ezerrel kevesebb marad a zsebünkben, illetve édesapám még 44 év munkaviszonnyal sem mehet el nyugdíjba. A narancsos vezetőség a prémium után, most vette el a cafeteriát is. Nem a k*csög multi hibája, mivel állami cégnél dolgozik.
2015. márc. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
97%

Az elkerülő út egy másik kormány alatt is megépült volna, khm. lehet olcsóbban.

Közfoglalkoztatás 2010 előtt is volt, csak akkor nem egy derogatív terminus volt, ha valaki az önkormányzatnál dolgozott.

Amúgy meg elég szomorú, hogy szerinted érdem, hogy "tiszta a park", engem jobban zavar, hogy a pénztárcám is, olyan tiszta, még a húszforintosokat is gond nélkül megtalálom, hála az egykulcsos adónak, meg annak, hogy még nem húztam ki külföldre, és én barom még itt szerencsétlenkedek a magyar egészségügyben, ami még az állami alkalmazottak közt is mindennek a legalja.


Egyneműek házassága, hát engem aztán marhára nem érdekel, hogy most házasságnak vagy bejegyzett élettársi viszonynak hívják Bevándorlás ide? Rohadt könnyű ellenezni valamit, ami nincs. Én például abszolút támogatom, hogy Magyarország fellépjen a hazai bálnavadászat ellen! :-D

Feminizmus? Ezzel nem is igazán értem mit akarsz, mert semmilyen antifeminista lépésről nem tudok az elmúlt években.

2015. márc. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
20%

Hát az érzéseim vegyesek ezért szavazni se voltam, nem is érdekelt de van egy okos tanárom aki qrva jól el tudja magyarázni a két oldalt A Fideszt meg a Többi-t és én az előbbire fogok szavazni mert a többi had ne mondjam milyen lopásokat követett el.



Internet adó = mire volt arra hogy a net szolgáltatokat adóztassuk meg mert milliárdokat rántanak ki az országból adózás nélkül, a sok idióta meg még elment tüntetni


vasárnapi zárvatartás = Azért hogy a családok együtt lehessenek a hétvégén és ne azt a nyugati plázába járos baromságot csináljuk mi is mit az amcsik

2015. márc. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Ja 7-eske, csak a netadót az egyszerű felhasználónak kellett volna pl. neked fizetni, nem a szolgáltatónak. Nem mellékesen a szolgáltatók most is adóznak, és több közülük magyar cég, ami nem ránt ki semmit az országból.

A vasárnapi zárvatartással meg tényleg sokan együtt lehetnek a családjukkal, miután kirúgták őket, vagy szerencsés esetben megússzák fizetéscsökkenéssel.

2015. márc. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Látszik, hogy még iskolába jár a 7. Bár én inkább általánosra tippeltem volna.

Vasárnapi zárvatartás nem a családok érdekében történik, hanem az álkeresztény kdmp, illetve a cba és egyéb haverközeli kisboltok bevételének gyarapítása érdekében.

Internetadót pedig álmodban nyelte volna le a szolgáltató. Vagy áthárította volna a lakosságra (akárcsak a bankadó esetében), vagy pedig alacsonyabb színvonalú szolgáltatást nyújtott volna. Hiába, nem tanulhat mindenki közgazdaságtant, ez látszik is az országon.

2015. márc. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
De ki a rákot érdekelnek az utak meg a tisztaság, amikor 100milliárdok tűnnek el nyomtalanul, felelős meg nincs, és a Fidesz szerint ugye természetesen erről is az elmúltnyócév tehet.
2015. márc. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!