Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormány érdemeit miért nem...

A kormány érdemeit miért nem ismerik el sokan?

Figyelt kérdés

Én vidéki városban élek és nem mondanám, hogy elégedetlen vagyok a Fidesszel.


Főleg ezek a nagyarányú elkerülő, gyorsforgalmi útépítések tetszenek.2009-ben megígérte a Fidesz, hogy megcsinálja nekünk és be is tartja az ígéretét.

Emiatt felfog lendülni a térség.Sok cég azt kifogásolta, hogy nincs autópálya.Most majd lesz.

Ezt mind a Fidesznek köszönhetjük.


Emellett, a Fidesz óta látom, hogy tisztább a város,rendezettebbek a parkok, terek mert a közmunkások takarítanak.

Már az elkerülő, gyorsforgalmi utak miatt is érdemes volt rájuk szavazni.


A városban és a környező településeken különösen az EU csatlakozás óta nagyon megnőtt a kamionforgalom.Ez eléggé roncsolja az út melletti ingatlanokat, leviszi az értéküket is.


Az, hogy a Fidesz ellenzi az egynemű házasságot, bevándorlást, feminizmust az teljesen rendben van és így helyes.



2015. márc. 30. 18:19
1 2
 11/19 szántóvető ***** válasza:
100%

kérdező így névtelenül áruld el hogy mennyi a havi nettó fizud és melyik megyéről van szó?

ne felejtsd el hogy minden fejlesztés uniós támogatásból valósul meg,a kormány beszáll jó esetben 10-20%-al.

2015. márc. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
76%
Milyen érdemeit? Szétlopják magukat, úgy élnek mint a kiskirályok, erre tapsolni kéne, mert közmunkásokkal kitakaríttatják a parkot? Tapsoljunk mert felépítenek egy autópályát duplaáron, hogy azért csorogjon is kicsit? Az egynemű házasságnál és a bevándorlásnál pedig tényleg alig találni nagyobb problémát ebben az országban. Birka vagy.
2015. márc. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Az MSZP alatt is épült egy rakás autópálya, na most akkor ők még királyabb párt voltak?
2015. márc. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
94%

Az igaz, hogy sok városban helyrehozták a parkokat, de azt hozzá kell tenni hogy ezek EU-s pályázatból valósultak meg.

Ha nem lennék EU-s tagok, akkor nehogy azt hidd hogy sikkasztások, és egyéb pénzlenyúlások, illetve a stadionok építésén kívül bármit is csinálnának.

Itt most nem védeni akarom az EU-t, csak megállapítottam egy tényt.

Plusz ott van az a rengeteg megszorítás, meg idióta törvény amit hoznak, az a rengeteg szegény ember.

Én csak azt ismerném el nekik, ha önként lemondanának, de ez nem fog bekövetkezni.


Az egynemű házasságról, annyit hogy bár nem vagyok meleg, de bajom sincs a melegekkel. Nekik is joguk van a boldogság. Ha szeretnének házasodni, akkor házasodjanak. Jobb dolgom is van, mint ezen problémázni.


A nők egyenjogúságával pedig szintén egyet értek ( és férfi vagyok ). A nőket is megilleti az egyenlő bánásmód.


Én inkább azt mondom, hogy a cigány bűnözés ellen kéne tenni valamit, mert az tényleg probléma Magyarországon.

2015. márc. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Hát nem egyértelmű?! Rohadt kommunista Gyurcsány-bérencek vagyunk.
2015. márc. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

"Hát nem egyértelmű?! Rohadt kommunista Gyurcsány-bérencek vagyunk."


Én libsibolsi libajnai emútnyócév vagyok!

2015. márc. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"Hát az érzéseim vegyesek ezért szavazni se voltam"

"én az előbbire fogok szavazni "


most akkor mi van???

2015. márc. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Mert nincsenek érdemek, amiket el lehetne ismerni.
2015. márc. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Mert nincsenek érdemei!
2015. márc. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!