Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Emlékeztek még Gyurcsány...

Emlékeztek még Gyurcsány öszödi beszédére? Biztos hallottátok a felvételen a párt tagok tapsolását, vihogását, jó kedvét. Ezek után is az MSZP -re szavazol?

Figyelt kérdés
2010. febr. 19. 22:35
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
61%

Mit csodálkozol hogy sokan még az Mszp re szavaznak.

Vannak akik még mindig vihognak rajta, sőt akik le is tagadják.

2010. febr. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
48%

Persze, hogy emlékszem. Sőt, én az egészet meghallgattam, és meg is értettem, miről beszél. Nem úgy, mint a legtöbben, akik csak egy-két kiragadott mondat alapján hőbörögtek, dobálóztak, gyújtogattak és hugyozták tele a Kossuth-teret.


És igen, az MSZP-re szavazok.

2010. febr. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
34%

teljesen egyetértek a 22:42-essel.


és igen az MSZP-re szavazok.

2010. febr. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
29%
Igen, én is az MSZP-re szavazok!
2010. febr. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Előző 2 -től kérdezném.Mennyi a fizetésetek?
2010. febr. 19. 22:47
 6/26 A kérdező kommentje:
Már 3 tól 100 000 fölötti.150 000 fölötti.De csak őszintén
2010. febr. 19. 22:48
 7/26 anonim ***** válasza:
51%
Mszp egy rakás szar
2010. febr. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
70%

Felesleges kérdező, ezt feszegetni.


Ezek elvakultak.


Feri elmondta hogy mindent elkúrtak amit csak lehetett, csak hogy a választáson ismét nyerjenek.


Ezt ők úgy fogják fel hogy kimondta az igazságot.

Az az apróság nem számít hogy, nem a Tv ben, hanem suttogva egy párt ülésen, ahogy az sem hogy a sok hazugságba az egész ország belerokkant.


A lényeg hogy Ferinél kibukott az igazság és ezt már lehet magyarázni.


Lehet hogy nem lesz humánus amit mondani fogok, de vállalom hogy most meg én mondom ki az igazságot.

Ostoba népség, és tudod teljesen biztos vagyok abba, hogy amíg ez a réteg ki nem pusztul, itt nem lehet jobb élet.

2010. febr. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
42%

hát kedves kérdező, én ugyan még nem válaszoltam, de majd most megteszem, mindkét kérdésedre.


netto 166e keresek, nem a közigazgatásban, nem multinál, hanem alkalmazottként egy teljesen magyar tulajdonú kft-nél.

lehet hogy én már jól keresőnek számítok, de nekem pl. nem fussa kocsira, mint a sok szegény szétadóztatott minimálbéresnek, meg nincs pénzem kifizetni a szegény számla nélkül dolgozó evás vállalkozókat, úgyhogy a nyár vége óta a saját két kezemmel próbálom felújítani a kis 50 nm lakásunkat, amit persze csak 25 éves hitellel tudtunk megvenni, hogy végre ne anyámnál kelljen laknunk és legyen hova hazavinni az egy hónapos kislányunkat.


viszont, mivel be vagyok jelentve és nem is minimálbérre, így évente sokszázezer forintot vesz el tőlem és a munkáltatómtól állambácsi, amiből pl. a te "ingyenes" oktatásodat, egészségügyi ellátásodat, diákbérletedet fizetik, úgyhogy engedd már meg nekem, hogy a saját belátásom szerint döntsek és arra szavazzak akire akarok.


az MSzP-re.

és, ha nem tetszik, akkor tehetsz egy szivességet...

2010. febr. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
39%

"Ezek elvakultak."


Gyurcsány arról beszélt, hogy az addigi politikájuk tarthatatlan, és nem elég ígérgetni, átfogó reformokra van szükség. Azok, akik Gyurcsányt hazugozzák, érdekes módon szemrebbenés nélkül szavaznak Orbánra, aki folyamatosan Kánaánt ígér, miközben aki egy kicsit is gondolkodik, rájön, hogy semmi realitás nincsen mögötte.

2010. febr. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!