Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Emlékeztek még Gyurcsány...

Emlékeztek még Gyurcsány öszödi beszédére? Biztos hallottátok a felvételen a párt tagok tapsolását, vihogását, jó kedvét. Ezek után is az MSZP -re szavazol?

Figyelt kérdés
2010. febr. 19. 22:35
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
56%

23:08

Elfelejtetted hozza tenni, hogy az MSZP-nek koszonheted a joletedet es azert szavazol rajuk.

2010. febr. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
66%

23:09


En azert nem szavazok az MSZP-re mert amit az elmult 8 ev alatt muveltek az REALITAS es nekem krvra nem tettszik.

2010. febr. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
25%
Én is, MSZP mindörökké!
2010. febr. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
61%
Eddig sem szavaztam rájuk,ezután sem fogok
2010. febr. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
71%

Van aki rájuk szavaz, mert megint leígérik a csillagokat az égről.


Figyelitek, szinte naponta "kitalálnak" valami újat, ami kb. abból állt, hogy megfigyelték, ki mit ígért aki népszerű, vagyújabban lett népszerű, és összeollózzák maguknak belőle a dolgokat. Aztán persze semmi nem lesz belőle, de jól hangzik és meg lehet vele téveszteni az embereket. Mint 2006ban.

2010. febr. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
47%

"Figyelitek, szinte naponta "kitalálnak" valami újat, ami kb. abból állt, hogy megfigyelték, ki mit ígért aki népszerű, vagyújabban lett népszerű, és összeollózzák maguknak belőle a dolgokat. Aztán persze semmi nem lesz belőle, de jól hangzik és meg lehet vele téveszteni az embereket. Mint 2006ban."


Vagyis amikor a Fidesz az MSZP által megadott 13 havi nyugdíjra ráígérte a 14. havit, miközben azt szajkózta, hogy kiürült a kassza, és "rosszabbul élünk, mint 4 éve"?

2010. febr. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
59%
Mindenki (legalábbis majdnem) legjobb tudomása és meggyőződése szerint szavaz majd arra akiben leginkább bízik és benne látja személyének és az ország boldogulását. Ez így van jól. Viszont ha valaki nem képes felfogni hogy másnak más a véleménye, nemadjisten az még igaz is lehet, az egy korlátolt hülye. A nemtetszést szavazással kell kinyilvánítani. A többi nevetséges ripacskodás és a primitivizmus bizonyítványa.
2010. febr. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
37%

Látad már ezt a videót? http://www.youtube.com/watch?v=BMtUd4ozw2g

Ezzek után is a jobbikra szavazól?

2010. febr. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Úgy imádom, hogy minden szemellenzős szoci meg narancsos kizárólag csak MSZP-FIDESZ-ben tud gondolkodni (ha ez nem, akkor az...), de majd választás után jön a csattanó. Kiderül tán, hogy mégis egykutyák?
2010. febr. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
62%

"Elfelejtetted hozza tenni, hogy az MSZP-nek koszonheted a joletedet es azert szavazol rajuk."


azt felejtettem el megemlíteni, hogy az agyam durran el, amikor a minimálbérre bejelentett szegény nincstelen szomsédom az 1 éves kocsija kulcsával játszogatva fejtegeti nekem, hogy nem vagyok igaz magyar, mert azt gondolom, hogy az egészségügyi ellátásért mindenkinek fizetnie kellene.

meg akkor is, amikor kiderül, hogy a 15 lakásos társasház fele nem fizeti a közösköltséget, meg a vízdíjat, így aztán az én pénzemből fizetjük a felújítást meg az ő pancsolásukat is.

meg amikor beállt a derakam és mozdulni alig tudtam, és az ortopédián azt mondták, hogy telefonáljak egy hónap múlva, akkor talán majd tudnak nekem időpontot adni... stb.


és nem mondom, hogy az MSzP egy sikertörténet, de szerintem a gondok forrási alapvetően a hozzád és a kérdezőhöz hasonló véglények...


zárás képpen, engedtssék meg nekem, hogy idézek egy klasszikust, bár az a cégeknek szólt és nem az embbereknek, csak ezt el szoktátok felejteni:


"Ha nem tetszik, el lehet menni..."


(csak gyorsan, mert ha a hozzám hasonló kevesek kezdenek elmenni, akkor neketek nem lesz kin élősködni és itt fogtok megdögleni kéz a kézben)


áldás, békesség...

2010. febr. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!