Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szívesen élnétek egy olyan...

Szívesen élnétek egy olyan fejlettségű országban, mint Svédország, de mindenféle liberális dekadencia nélkül?

Figyelt kérdés
Szerintem ez lenne a tökéletes.
2015. aug. 2. 14:33
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
73%

17: Attól függetlenül mert páran különcködnek, még nem lesz a liberalizmus fellegvára.


Mellesleg mondjatok még egy országot, ahol annyira xenofóbok lennének, mint a japánok.

2015. aug. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem akkor sem érezném jól magam az éghajlat miatt, ha egy mediterrán éghajlatú ország lenne ilyen, ott jobban érezném magam. Amúgy bebizonyították, hogy azért olyan jókedvűek a mediterrán országokban és rosszkedvűek a hidegekben, mert ahol többet süt a nap több egy olyan anyag termelődik, ami a boldogságért felelős. Ezért van az, hogy hiába fejlettek a norvégok és elvileg hiába szoktak hozzá a hideghez meg sötéthez a norvégok, mégis elég alkoholista nemzet.
2016. jan. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 MolotovPunk ***** válasza:

Magyarországon is sok alkoholista van,sőt felmérések alapján Portugáliában is sok alkesz van,pedig ott még nagy hidegek sincsenek...

Mellesleg nem rendszerektől függ az,hogy hol van sok,vagy kevés alkoholista.Oroszországban is nagyon sok van.És ott még demokrácia sem nagyon van.

2016. jan. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
47%
Pedig szerintem részben a rendszertől is függ, mert ahol jólét van de rossz az idő ott azért alkoholisták, ahol nem rossz az idő, de rossz a rendszer ott azért.
2016. jan. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!