Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A bal-liberális oldalnak...

A bal-liberális oldalnak miért jó ez?

Figyelt kérdés
Úton-útfélen a menekülteket támogatják velünk szemben, akiket elvileg képviselnek (vagy legalábbis kellene). Miért jó ez nekik?

2015. aug. 19. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Penz. Talan nem is gondolnad, de ebben sok-sok penz van. Sok elsinkofalhato, elkonyvelheto penz. Minel nagyobb a kaosz, annal egyszerubb a penzt eltuntetni.
2015. aug. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
"a menekülteket támogatják velünk szemben" Kikkel szemben? Nem vagy egy hangyányit üldözésmániás?
2015. aug. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
A menekültekből elkönyvelhető pénze csak Mr 22 km-es kerítésnek van a baloldalnak nehezen, de magyarázd már el, hogy a káosz és hasonlók az ELLENZÉK-nek mégis hogyan hoznak pénzt a konyhára? Kivéve persze a jobbikos megoldást, hogy személyesen a menekülteket nyúljuk le azzal, hogy fuvarozzuk őket.
2015. aug. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
23%

"ELLENZÉK-nek mégis hogyan hoznak pénzt a konyhára?"


Szerinted az ellenzek a sajat zsebebol finanszirozza a bebukott negy eves ciklust? Szerinted az ellenzek vezetoi nem ulnek azoknak a cegeknek a vezetoi szekeiben, akik most nagyot kaszalnak a migrans helyzetbol? Szerinted az ellenzek nem ugyan annak a tuznel sutogeti a pecsenyejet amit EU-s tamogatasnak hivnak?


Azert mert ellenzek, cask kevesebbet tud lopni mint a kormanyzok ... a kovetkezo ciklusban pedig majd fordul a kocka. Ezert megy a harc a valasztasok idelyen, hogy ki markoljon nagyobbat negy evig ... de ne aggodj, az ellenzeknek is jut boven.

2015. aug. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hallgatlak milyen cégek kaszálnak a migráns helyzetből? És az EU-s pénzeket is magyarázd már el, mivel a bevándorlókra adott EU pénz egy az egybe a kormánynak megy.
2015. aug. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"Szerinted az ellenzek vezetoi nem ulnek azoknak a cegeknek a vezetoi szekeiben, akik most nagyot kaszalnak a migrans helyzetbol?"


Milyen cégek kaszálnak a migráns helyzetből, ahol ellenzéki vezetők ülnek? De mégis?

2015. aug. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 ConnectCare ***** válasza:
100%

Én libsi vagyok, bár ezt a balozást sosem értettem, de most mindegy is.


A lényeg, hogy a XX. századra eljutottunk oda, hogy létezik a nemzetközi jog és léteznek olyan jogok, amik a Föld minden lakóját megilletik bárhol a világon. Az egyik ilyen annak a joga, hogy ha a hazádban veszélyben vagy, külföldön lehetsz menekült. Ez egy jó jog, sok-sok emberéletet lehet vele megmenteni.


Én azért támogatom a menekülteket, mert úgy gondolom, hogy ez a jog jó, hogy létezik, de csak akkor van értelme, ha érvényesülni is tud. Ettől nem gondolom, hogy a mostani helyzet ne lenne kifejezetten rossz és ne hordozna magában bizonyos szinten veszélyeket is. De úgy kellene nekiesni, hogy méltányolni kellene az ő érdekeiket is, valóban tájékozódni, hogy mi is a helyzet és lehetőleg minden félnek jó megoldást találni a gyűlölködés helyett.


Amúgy az ENSZ tehet egy szívességet, hisz az ő dolguk lenne, hogy a fél világnak ne kelljen menekültként táboroznia. De hát olyan jó kávét főznek ott New Yorkban.

2015. aug. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A támogatás szerencsére nem kirekesztő dolog. Attól hogy támogatjuk a menekülteket, még tudjuk támogatni a nem-menekülteket is.
2015. aug. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mert igyekszünk jó keresztények lenni, és olvastuk az irgalmas szamaritánus történetét. Meg általában az evangéliumokat. pl. az utolsó ítéltről szóló tanítást, mikor az elkárhozók értetlenkednek, miért történik ez velük. Jézus pedig ezt mondja: "mert éheztem és nem adtatok ennem, ruhátlan voltam..." Mert amit eggyel a legkisebbek (értsd: legkiszolgáltatottabbak, legszerencsétlenebbek) közül cselekedtetek, azt velem cselekedtétek.

Nem szó szerint idéztem, de a tartalom stimmel.

A nem hívők pedig talán arra gondolnak, hogy ha nem géppuskázunk le mindenkit lehetőleg rögtön mikor kilépne a hazájából, hiszen ez embertelenség volna, akkor valószínűleg azt se kéne megvárni, míg éhen hal a magyar határon álló kerítés tövében fekve.

2015. szept. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!