Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen következményei lehetnek...

Milyen következményei lehetnek majd ennek a menekültáradatnak? Lehet, hogy majd mi sem tudunk letelepedni más országban?

Figyelt kérdés

Igazából én nagyon keveset értek a politikához, lány is vagyok. Mindenhonnan hallom a hírt a menekültekről, és azt, hogy Németország a céljuk, illetve másoknak Anglia.

Ha ez a sok ember mind ott fog letelepedni,mi lesz így azokkal az országokkal? Mi lesz a munkahelyekkel? Emberekkel? Ki fogja kideríteni,hogy melyik egy elmebeteg pszichopata amelyik lemészárolja az embereket?

Lehet,hogy emiatt majd nekünk/akik ott keresnének munkát/ ne lesz majd helyünk?


Mi a párommal azt terveztük,hogy két éven belül,amint elvégzem a tanulmányaimat kimegyünk Németbe vagy Angliába egy jobb élet,munkalehetőség reményében,de most valahogy nagyon megijedtem. Lehetséges lenne az,hogy a menekültáradat befogadása miatt ilyenre majd nem lesz lehetőség?

Ti mit gondoltok erről?


2015. szept. 5. 08:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Mivel a menekültek döntő többsége nem szakképzett, ezért nem hinném, hogy ne lenne szükség képzett munkaerőre továbbra is...


Annyi fog történni, hogy a közbiztonság lesüllyed bizonyos helyeken borsodi szintekre.

2015. szept. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!