Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sokan miért úgy állítják be a...

Sokan miért úgy állítják be a liberalizmust, mintha az egy gazdasági rendszer lenne?

Figyelt kérdés

Amiről ők beszélnek az a vadkapitalizmus,ami most a világban zajlik.

Ami miatt egyre szegényednek el az emberek,háborúk vannak,stb.


Európában a konzervatív pártok irányítanak és ők akarnak egyre gazdagabbak lenni.


Majd,ha lesz egy klímaváltozás,és a feketék megindulnak Afrikából,akkor is az is az ő hibájuk lesz,mert a fejlett nyugati társadalom miatt menekülni kényszerülnek a saját élőhelyükről?


2015. dec. 26. 03:14
1 2 3 4 5
 41/42 A kérdező kommentje:

"Erre azt kell mondanom, hogy vagy kamu diplomája van, vagy pedig olyan ostoba, hogy nem tudja mennyit ér és nem képes ezért tenni. Egy bolti feltöltő 8 általános + 2 év gazdaságival többet kap. Ha ennyit sem ér a diplomája, minek ment felsőoktatásba?

"


Nem vállalta el ezt az állást.

Kamudiploma.

Ja igen,5 évet tanult.Mesterképzést is elvégezte.

Szerintem te azt sem tudod mi fán terem a felsőoktatás.


Végül egy 130 nettót fizető állást talált magának,amiből nagyon nehezen kitud fizetni egy albérletet.

De külön,saját életet nem tud kezdeni,lakótárssal lakik.

25 éves.

2015. dec. 26. 21:04
 42/42 anonim ***** válasza:

"Szerintem te azt sem tudod mi fán terem a felsőoktatás."

Gondoltam, hogy szerinted így van. Mivel te mindenkit lenézel - a válaszaidból is ezt lehet kiolvasni.

Nekem nem kell igazolnom, hogy ki vagyok. Aki mesterszakon 130 nettót keres, az nem tudja, mennyit ér. Nálunk eleve, ha nem csinál semmit a cégnél, csak egy mesterszakja van, akkor az 95bruttó, és ez után jön a pozícióért járó pénzösszeg, ami 200 alatt sosem kezdődik el.

Te ne is érdemled meg a kedvességet, de az ismerősödnek mond meg, hogy sürgősen nézzen szét professional.hu-n és keressen második állást, ahogy meglesz a 1.5 év gyakorlata, és húzzon el egy normális munkahelyre, mert kizsákmányolják.

2015. dec. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!