Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mik a Fidesz azon megnyílvánul...

Mik a Fidesz azon megnyílvánulásai amiktől valóban keresztény pártnak tekinthetők?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, a keresztény értékrendekkel merőben ellentétes más népcsoportok elleni gyűlöletkeltés, uszitás, a Fidesz viszont előszeretettel űzi ezt. A szociális ellátások teljes le minimalizálása sem éppen keresztény felfogást tükröz és az egészségügy lerombolása szintén nem. Jó ideje sosem volt még ennyire divat a gyűlölködés az országban, mint a fidesz kormányzása alatt. Az Európai Unió már több ízben felszólította a kormányt, hogy változtasson a gyűlöletkeltő, rasszizmusra uszító propagandáján, de nem igazán történt változás ezügyben, helyette saját mádiabirodalmat rendeztek be, ami szintén nem az elfogulatlan szabad magyar média jövöjét teremti meg. Mi a keresztény ezekben a megnyilvánulásokban? Elmagyarázná ezt valaki?

2015. dec. 31. 01:11
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

- Egyszerűen nem tudom, hogy miről szóljon a beszédem, teljesen tanácstalan vagyok. Esetleg valami ötlet, Jézus?

- Mondd nekik azt, hogy akinek nincsen semmije, az annyit is ér!

- Ez az, kösz Jézus! Annyira király vagy! Úgy szeretlek!

- Tudom, Jani...

2015. dec. 31. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Egykulcsos adó.

A középkorban is a szegények sanyargatásából tartották fenn magukat a nagy keresztények.

2015. dec. 31. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%

Csak ennyi?

A diktatúrát, stadionokat, éhezőgyerekeket kifelejtetted.

Kicsit még gyakorold, de nem rossz. Majdnem nevettem.

2015. dec. 31. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Az egykulcsos adó pont a gazdagoknak kedvez fidióta.

100.000Ftot keresőktől jobb levonni a 27%ot ahol minden forint ki van centivze kenyérre és villanyra, vagy a 10.000.000-t kereső fogja megérezni hogy jaj a hónapba csak 7és fél misit vittem haza fene egye meg, így nemtudom megvenni a bugattim. Fidióták.

Ha a fidesz egy hangyányit is keresztény lenne, akkor a gazdag milliárdosokat adóztatná meg nem a csórókat.

Az ország egyik leggazdagabb emberének nem kell adóznia a kaszinói után ( andy vajna) csakazért mert haverja orbánnak. Annak 1 havi adója több ezer kisember adóját tenné ki, de sebaj, neki nem kell.


Szal előző kedves fideszeském nincs egykulcsos adó sem, mert akkor mindenkinek kéne adózni, de a haveroknak valamiért nem. Ez szerinted keresztény dolog?

2015. dec. 31. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Álszentség, képmutatás, a következetesség legteljesebb hiánya....
2015. dec. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%

A Fidesznek semmilyen keresztény megnyilvánulása nincs. A vasárnapi boltbezárást fogták erre, de annak meg az volt a célja, hogy a saját csókosaikat segítsék azzal, hogy ők nyitva lehetnek vasárnap.

Azt azonban megjegyzem, hogy uszítani és gyűlöletet kelteni Magyarországon csak a magyarok ellen szoktak, leginkább a balliberálisnak csúfolt oldalon.

2015. dec. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%

# 6/6 Időpont ma 10:17


Persze, mert a diákok, nyugdíjasok, egyetemisták, közalkalmazottak, orvosok, satöbbi ellen nem folytatott gyűlöletpolitikát a kormány, á dehogy...

2015. dec. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
#7 Valóban nem folytatott, de egyébként a kérdező is csak népcsoportokat írt. Az, hogy nyomorban tartja őket, nem gyűlöletpolitika, az mást jelent.
2015. dec. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
94%

# 8/8 Időpont ma 13:04


Akkor emlékezz vissza, amikor ezek a csoportok tüntetést szerveztek, és petíciót írtak. Kapásból jött a reflex, hogy a köcsög diákok meg akarják ásni Magyarország sírját, amiért nem akarnak egy olyan szerződést aláírni, ami csak őket kötelezte mindenre, az államot meg semmire.


Orvosoknál ugyanez. Rohadt szemét orvosok és nővérek, 10+ év tanulás után nem akarnak koplalni, és aláássák az ország stabilitását.


Még birkamenet is volt ellenük.

2015. dec. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!