Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hangoztatja az MSZP,...

Miért hangoztatja az MSZP, hogy ez se jó az se jó, a Fidesznek és a kormánynak mennie kell?

Figyelt kérdés
Ugyanis, arról mélységesen hallgatnak, hogy miért lett a nép 2/3-ad része által megválasztva ez a kormány és nem ők. Továbbá, engem nagyon idegesít, hogy mindig azt mondják, hogy ez se jó az se jó, gyakorlatilag semmi se jó amit a mostani kormány csinál de én még egyetlen egyszer NEM hallottam, hogy konkrétan nyilatkoztak volna, hogy az adott elképzelés helyett ők miért és HOGYAN szeretnének mást megvalósítani. Vajon tényleg ennyire nem érzik, hogy azzal, hogy csak mindenre nemet mondanak, attól még nem lesznek hitelesebbek és az ég világon nem akarja majd őket megválasztani a többség? Vajon tényleg ennyire elvakultak vagy tényleg ennyire nem tudnának más alternatív dolgokat megvalósítani máshogy mint a mostani kormány? Illetve, ki mit gondol, mi lenne akkor ha mégis megválasztanák az MSZP-t kormánynak? Ugyanaz a hazudozás korszaka jönne el, bevezetnék a vizit díjat és drágulna minden mint a Gyurcsány idejében? Miért nem "rehabilitálják" Medgyessy Pétert? Ő talán még a leghitelesebb volt az egész brancsból és legértelmesebb. Hm?

#FIDESZ #kormány #MSZP #baloldal #kormányváltás #hazudozás #mindenre nemet mondanak #nincs konstruktív ötletük #tagadás művészete #csak szidni tudnak minden tevékenységet
2016. febr. 14. 08:51
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:

"De tetszik, vagy nem, attól még igaz, akik elmentek, azok többsége nem a Fideszre szavazott."


Viszont a többiek nem voltak egységesek. Vagy talán összebútoroznál a Jobbikkal?

2016. febr. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 A kérdező kommentje:
Emlékeztek még Rüííííí Táváresre ? Vagy arra a román nőcire az Európa Parlamentben , Vivien Redingre? Nah kérem, hol vannak már. ... Pedig milyen nagyon rosszak voltunk akkor amikor ezek "jelentéseket" írtak rólunk. Ők maguk is eltűntek örökre a történelem süllyesztőjében. Vajon az MSZP mostani politikusaira is ez a sors vár? Én nem tartom magam fanatikus Fideszesnek, de azt azért gondolom, hogy amit ezer év alatt elődeink ránk hagytak, kutya kötelességünk megvédeni értékeket és közösséget, és nem felhígítani a Majmok Bolygója nevű attrakcióval amit most menekült áradatnak hívnak régen a történelembe meg új honfoglalásnak neveztek. Miért nem tekinti értéknek a történelem ránk hagyott szeletkéjét egy bal oldali vagy egy liberális vezette ország sem? Mert nekik maguknak nincs mire büszkének lenniük. Egy nagy olvasztótégely az egész fix konkrét értékrendek nélkül. Nézzétek meg a Hírtv oldalán a "Mi lett vele?" című műsor Medgyessy Péter interjút. Nézze meg a bal és a jobb oldali szimpatizánsok is. Aztán ha rászántátok azt a 20 percet utána írjatok ide, hogy miért kell mennie Orbánnak vagy mi a baj a mostani baloldallal. Azt hiszem konstruktív beszélgetés lenne ha arról sikerülne írni pro és kontra érveket ami abban a műsorban elhangzott. Mindenkinek ajánlom! Pártállástól függetlenül. Mert az érv alapú vita az ami építhet minket és párt állástól függetlenül, emberként én akkor is szeretem a nagy többséget, mert magyar honfitársam, függetlenül attól, hogy baj vagy jobb oldalt tekinti mérvadónak.
2016. febr. 14. 12:35
 33/53 A kérdező kommentje:
2016. febr. 14. 12:38
 34/53 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy fanatikus fideszes, akkor miért hajtogatod a fanatikus fideszes lózungokat? :-) Persze, mert a fityisz annyira megvédi a hazát, hogy a saját palijai megvették apróért a földeket. Hű, de megvédte.
2016. febr. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
94%
Tehát a fidesz jó, mert gyűlöli a menekülteket. Biztos bennem van a hiba, hogy nem ájultam el ettől.
2016. febr. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:

Csak azért fideszes, mert kritizálja a baloldalt... ejnye...


Aki meg nem kedveli a terroristákat még nem lesz egyből menekültgyűlölő.

2016. febr. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
96%

A politika nem csak a migráns kezelésből áll.


Másrészről pedig szépen beszélsz az érv alapú vitáról, ami tök jó, csak érvelési hibát követsz el akkor, mikor nem reagálsz a kérdésemre.

2016. febr. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 A kérdező kommentje:
Egyet azért NE felejtsünk el: Azok az emberek akik NEM PESTEN vagy NYUGAT Magyarországon élnek, igenis vannak sokkal rosszabb helyzetben mint amit álmaitokban el tudnátok képzelni. Nagyon nagyon sokan. Nem csak cigányok. Dolgos, jóra való szorgos családok. Joggal érezhetik ők, hogy a magyar kormány ELŐSZÖR rajtuk segítsen, ne a jöttmenteken!!! És mivel jól érezhető módon ezt az elmúlt huszonhat évben a rendszerváltás óra egy kormány sem tette meg, abszolút jogos az elkeseredés és a düh, hogy nehogy már azokon segítsen az EU aki hottentottából ide jön, de a sajátjai közben meg éhen döglenek és putri körülmények között élnek. Ne feledjétek, hogy a magyaroknak először a magyarokon, az EU-nak előbb az ide született európaiakon kellene segíteni. És mivel ezt NEM tette meg, ne várjon senki csodát, hogy örülni fogunk annak, ha ide telepítenek meg ide jönnek azok akiknek itt abszolút semmi keresivalójuk. Nyilván ha van jó állásotok meg jó kis lakásotok, fogalmatok nincs róla mit jelent Kelet Magyarországon élni és nap mint nap fennmaradni a víz tetején... Én emlékszem rá, amikor nem is olyan rég Szíria még nagyon jó gazdasági hatalom volt. Felmerült-e bennük, hogy segítsék a leszakadt Bulgár, Román vagy akár magyar embereket is? NEM! NEm merült fel bennük sőt utálták mindazt amit Keresztény Európának neveztek. Most is utálják csak nem hangoztatják mert ide akarnak jönni. Megteremteni a saját belső iszlám közösségüket. Vajon ha egy országba ahol laknak 10 millióan betelepül sok évtized alatt 2- 3 millió más kultúrájú ember, az az ország meddig lesz tovább egységes és meddig lesz ország és nem csak emberek lakhelye? Ha megnézzük hogy ez a sokszínűség hol nem váltott még ki anarchiát és hol tudtak egy irányba menni, a válasz: Sehol.
2016. febr. 14. 13:09
 39/53 A kérdező kommentje:
Sörpocak, olvastalak csak nem tudok egyetérteni vele mert ha megnézted a Medgyessi videót amit írtam, abban ott van, hogy ezek a pártok a korábbi MSZP vagy SZDSZ érából vagy annak majmolásából alakultak. A rózsa nevezzék bárhogy is épp oly illatos. Ennek analógiájára a szar nevezzék bárhogy is épp oly büdös. Nem kerültek kormányra, persze! Mert az emberek tudják kik ők vagy új arcok a régi háttérrel. Sose feledjük Dávid Ibolyát, Kuncze Gábort, Fodor Gábort. Nekik volt már idejük, hogy letegyenek az asztalra mégse sikerült. De sorolhatnám még Kupa Mihálytól a Bokros Lajosig, valahogy ezek választások körül mindig fel felszólalnak, azaz a háttérben ma is megtalálhatóak. Ahelyett, hogy elmennének végre tisztes szakmába rendes embernek. De nem!
2016. febr. 14. 13:13
 40/53 anonim ***** válasza:
82%
Szóval a fidesz a szegények támogatására vezette be az egykulcsos adót, hogy a minimálbérért dolgozó bolti eladó nem dolgozhat vasárnap, hogy az ő magánnyugdíjpénztári befizetése amit már 15-20 éve perkál államadósság törlesztésre való, hogy rezsicsökkentés címen emeljük a gáz árát, hogy ha nem nekünk tetsző szakra szeretne jelentkezni a gyerek akkor nem tud menni egyetemre, mert nincs államilag támogatott hely azon a szakon. Mindig elfelejtem, hogy mennyire emberbarát a fidesz (persze ha embernek a fideszes csókosokat vesszük akkor ez igaz).
2016. febr. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!