Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hangoztatja az MSZP,...

Miért hangoztatja az MSZP, hogy ez se jó az se jó, a Fidesznek és a kormánynak mennie kell?

Figyelt kérdés
Ugyanis, arról mélységesen hallgatnak, hogy miért lett a nép 2/3-ad része által megválasztva ez a kormány és nem ők. Továbbá, engem nagyon idegesít, hogy mindig azt mondják, hogy ez se jó az se jó, gyakorlatilag semmi se jó amit a mostani kormány csinál de én még egyetlen egyszer NEM hallottam, hogy konkrétan nyilatkoztak volna, hogy az adott elképzelés helyett ők miért és HOGYAN szeretnének mást megvalósítani. Vajon tényleg ennyire nem érzik, hogy azzal, hogy csak mindenre nemet mondanak, attól még nem lesznek hitelesebbek és az ég világon nem akarja majd őket megválasztani a többség? Vajon tényleg ennyire elvakultak vagy tényleg ennyire nem tudnának más alternatív dolgokat megvalósítani máshogy mint a mostani kormány? Illetve, ki mit gondol, mi lenne akkor ha mégis megválasztanák az MSZP-t kormánynak? Ugyanaz a hazudozás korszaka jönne el, bevezetnék a vizit díjat és drágulna minden mint a Gyurcsány idejében? Miért nem "rehabilitálják" Medgyessy Pétert? Ő talán még a leghitelesebb volt az egész brancsból és legértelmesebb. Hm?

#FIDESZ #kormány #MSZP #baloldal #kormányváltás #hazudozás #mindenre nemet mondanak #nincs konstruktív ötletük #tagadás művészete #csak szidni tudnak minden tevékenységet
2016. febr. 14. 08:51
1 2 3 4 5 6
 51/53 A kérdező kommentje:
Azért nem emlékszem, hogy a meg nem született gyerekek esetében meglépte volna bármely eddigi -rendszerváltás óta még mindig összességében bal-liberális többségi uralkodású- kormány amit a mostani megtett: 10 milliót ad annak aki meri vállalni a 3 gyermeket. Ne gyertek azzal, hogy milyen sokba van a 3 gyerek... Azzal érveljetek, hogy tett ilyen ösztönzést LEHETŐSÉGET bárki korábban vagy nem? A meg nem született gyerekek amit a 2000-es évek szoci kormányzása idején "kimaradt" az nektek se fog nyugdíjat fizetni nyugodjatok meg. Csak ez ma még nem probléma ezért "nem vesz róla" tudomást egy szoci liberális szimpatizáns se. És igenis, nekem kevesebb lett a rezsim, attól, hogy a szocik bizonyára és természetesen pofára alapon többet fizetnek mindenért ... Nem mellesleg, én emlékszem rá, amikor vizit díjat kellett fizetnem ma pedig nem kell. Pedig akkor is és most is ugyanúgy vonták a TB-t és akkor se volt jobb az EÜ helyzete mint ma. Semmivel se, ne legyen illúziótok. Csak voltak nagyobb gondok, mint azért tüntetni. Konkrétan a hatalmas elbocsájtások, hatalmas munkanélküliség, közmunka program híján sok sok településen irdatlan nincstelenség és reménytelenség. Pestről könnyű mondani hogy mi jó, de ahol lett közmunka program, ott ma van munka, ami korábban egy szoci liberális kormány alatt se volt. Csodák nincsenek, de van aki enne kis örül, mert meg tud élni még ha nyomorogva is de nem éhezik a család!!!!
2016. febr. 14. 20:14
 52/53 anonim ***** válasza:

"Miért hangoztatja az MSZP, hogy ez se jó az se jó, a Fidesznek és a kormánynak mennie kell?"


Azért, mert ha azt hangoztatná, hogy ez is jó, az is jó, a Fidesznek és a kormánynak maradnia kell, akkor mindenki hülyének nézné.

2016. febr. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
94%

"LMP? Lehet más a politika. De nem lesz... Csak lehet. Ez a bibi."


Ennyivel letudod a kérdést? Mert ennyi erővel én is tudom mondani, hogy Orbán hazudott, mikor azt mondta 2 hét alatt rendbe teszi az országot.


Azt mondod, hogy azért érdemes szavaznunk a Fideszre (én így vettem ki), mert még ő a legkisebb rossz. De mi alapján degradálsz le más pártokat, akik még nem tettek magukról tanúbizonyságot?


"Ne gyertek azzal, hogy milyen sokba van a 3 gyerek"


Én azzal jövök, hogy bár a középosztályba tartozom mégsincs hasznomra a CSOK, ahogyan sok mindenki másnak sem. Magyarország fele nem keres annyit, hogy érdemben megtakarítson, ebből kifolyólag pedig, hiába az a 10 millió, mert pont a rosszabb sorsú emberek nem részesülnek belőle.


Egyébiránt nekem is tetszik az ötlet, és támogatom is az alapját, de olyan hülyén alkották meg, hogy igazából csak a gazdagok spórolnak rajta, hisz nekik is jár.

A többire nem is reagálok, nincs rá energiám. De meg kell mondjam, hogy egy ideje ez a legértelmesebb beszélgetésem, remélem még folytatjuk.

2016. febr. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!