Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az MSZP vajon elfogadta volna...

Az MSZP vajon elfogadta volna a kötelező betelepítési kvótát?

Figyelt kérdés

Az MSZP alapjában véve bevándorlóbarát, sok tekintetben szabadelvű pártnak mutatja magát.


Viszont,Szlovákiában, Csehországban is a baloldal kormányoz és elutasítják a betelepítési terveket.

Az MSZP hozzájuk igazodna, vagy Merkelékhez és elfogadná a betelepítést?



2016. febr. 22. 14:25
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem el.


Bár semelyik párt nem fogadná el.

2016. febr. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
4%
Az a gáz hogy nállunk megfordult a baloldal meg jobboldal fogalma ami külföldön baloldal az nállunk jobb ami ott jobb az itt bal. Vagyis a hazaáruló tőkések a jobboldaliak a néppártiak a baloldaliak.
2016. febr. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Shai-Hulud ***** válasza:

Szerintem nem.


Ellenzékből persze lehet nagyon szeretni minden menekültet, és szidni a kormányt, hogy elutasítja a háborús zónából érkezőket.

Ha hatalmon lennének, akkor nekik is pont ugyanolyan problémákkal kellene szembenézniük, és pont ugyanannyira nem akarnák befogadni a gazdasági bevándorlókat, mint a jelenlegi kormány.


Mert azért tegyünk különbséget a menekült és a bevándorló között.

A menekültet be kell fogadni, és védelmet, otthont biztosítani számára.

Aki viszont csak a könnyebb élet reményében vándorol át a fél világon, arra itt sincs szükség.

A probléma az, hogy nem egyszerű megkülönböztetni ezeket.

De akárki is van kormányon, tudomásul kell venni, hogy potyautasokat nem tudunk eltartani.

2016. febr. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
23%
Természetesen elfogadta volna. Az MSZP-nek nem az ország, az emberek érdeke az elsődleges, hanem a jelenlegi Nagyúrnak, az EU-nak való tökéletes megfelelés.
2016. febr. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mindenki elfogadta volna, még a jobbik is. Az eu-s pénzek úgy kellenek ennek az országnak mint egy falat kenyér. A politikusoknak meg még annál is jobban!
2016. febr. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
6%
Persze, hogy elfogadta volna. Csak közben nem ámította volna az embereket az ellenkezőjével! Széllel szemben nem lehet h...ozni, ez teljesen evidens.
2016. febr. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az EU kormányfők által tavaly hozott döntést a menekültek szétosztásáról támogatták volna, de egy olyan a németek által javasolt rendszert, ami állandó jelleggel, különböző arányokban szétosztaná a menekülteket az unió menekültügyi rendszerében résztvevő államok között, azt szerintem az MSZP sem támogatná.
2016. febr. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem nem, és az Orbán emiatt százezres tüntetést szervezett volna az embertelen kormány miatt, akik újra vasfüggönyt húznak fel a határra.
2016. febr. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
21%

Persze hogy el !


Még meg is duplázták volna, hogy begyűjtsék a kincstári vállonveregetést.

Imádtak volna minket Brüsszelben, mintaállam lettünk volna, csak a randőrséget meg a sajtót kellett volna még "függetlenebbé" tenni, hogy a nemi erőszakokról, a rablásokról meg a többi járulékos veszteségről hallgassanak.

Elsők lehetnénk a disznóhús betiltásában, és rájöhetnénk, hogy lányainkon, asszonyainkon milyen jól áll a burka.


És akkor nem lenne kerítés sem, hanem legalább 2-3 millió migráns szétosztásáért versenyezhetnek a politikailag korrekt ballib kormányok Európa szerte...

2016. febr. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Valamit nagyon furcsán tudsz.

Az aki a médiát korlátozza, és befolyásolja, az a jelenlegi jobboldal. (Fidesz) A'la magyar királyi orbán TV együttes.


Én hallottam a TV-ben hideget meleget az MSZP idejében.

Most csak jót a Fideszről, és Csak rosszat a többiről.

..és van egy rakás hír, ami nem kerülhet műsorra.


Igen, itt valóban fordítva van a két oldal. A Baloldal a haladó szellemiségű, befogadó, nyílt kereskedő, csapatjátékos és a jobboldal az egypártrendszeres hipermarket fóbiás, zárt mindent tudunk egyedül típusú, idegenek kifele hozzáállású társaság.

2016. febr. 24. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!