Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem köteles az állam nyugdíjad...

Nem köteles az állam nyugdíjad adni? Há mi lesz így?

Figyelt kérdés

[link]


És ez mire jó? Már nekünk a népnek.



2016. febr. 24. 13:43
1 2 3
 1/26 Shai-Hulud ***** válasza:
100%
Ez nem jó. Már nekünk a népnek. Az állam viszont sokat spórolhat rajta. Vagyis rajtunk.
2016. febr. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
97%

jó reggelt.


a csúnya, gonosz, sorosbérenc, bukott baloldal cikkezett erről (is) elég sokat az új alkotmány (alaptörvény) bevezetése kapcsán.


akkor senkit nem érdekelt különösebben...

2016. febr. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
82%
Az miért ne lenne jó, hogy nem a tv előtt punnyadva fogjuk élni idős korunkat, hanem járhatunk aktívan dolgozni, ráadásul közmunkára, mivel máshová úgyse vennék fel az időseket.
2016. febr. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Ezt is elintézte orbán nektek,

Nemtudták a fideszre szavazók hogy kit szabadítanak rá az országra mikor orbánt és a fideszt hatalomra segítették. De mára azért már jól látszik mindenki számára.

2016. febr. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

A magánnyugdijakat 2 évvel ezelőtt lopták el, állami nyugdíjat meg nem fognak adni.


Kíváncsian várom, mikor esik le az embereknek...

2016. febr. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
91%

"Kíváncsian várom, mikor esik le az embereknek...

"


Én tudom

a) vannak akiknek rég leesett. Többségük külföldön

b) narancszombik. nekik sose fog. majd amikor a narancszombi se kap majd nyugdíjat.... na akkor se fog. ők még akkor is a Csúti Törpét istenítik majd.

2016. febr. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ehseglazadas lesz.
2016. febr. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Nyugdíjasnak nem jár lángos, nem segít már Orbán János.
2016. febr. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Legyen! De akkor ne vonjanak tőlem semmit nyugdíjhozzájárulás címen, majd akkor belépek én egy önkéntesbe és akkor fizetem magamnak annyit, amennyit én gondolok!
2016. febr. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy nem köteles. Azt is belevették az Alkotmányba, hogy a gyereknek kötelessége gondoskodni az idős szüleiről.

Ezzel egyidőben nem járulék lett, hanem adó, és ugye az adót ellenszolgáltatás nélkül fizetjük. Jó reggelt!

Még nem merték meglépni, de affelé tartunk, folyamatosan emelik a nyugdíjkorhatárt és csökkentik a nyugdíjak összegét.

2016. febr. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!