Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha nem akarom, hogy arab/néger...

Ha nem akarom, hogy arab/néger/török bevándorlók milliói telepedjenek Magyarországra, akkor kirekesztőrasszistanácifasisztanyilashungaristavagyok?

Figyelt kérdés
Folyton ezt szajkózzák a drága ballibek.
2016. febr. 27. 14:47
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
59%
Az uniós kvóta szerint nekünk 1 294 menekültet kellene befogadnunk. De ti rettegjetek nyugodtan millióktól, annál jobban nevetségessé teszitek magatokat.
2016. febr. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

"Az uniós kvóta szerint nekünk 1 294 menekültet kellene befogadnunk."


Van épeszű ember aki elhiszi, hogy ezt a 1294 főt befogadjuk, s a történetnek vége, soha többé, amíg világ a világ, egy teremtett lelket nem fognak a nyakunkba kvótázni?

2016. febr. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
1294 vagy 1000000.... 1 sem kap munkát, tehát már az is sok.
2016. febr. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
36%

Ami engem illet az arabokkal, afrikaiakkal, törökökkel mindig jól ki tudtam jönni itthon is és bárhol a világban, akár többségben voltak, akár kisebbségben. Dolgoztam velük minden kombinációban, turistáskodtam, adtam-vettem és soha semmi bajom ebből nem volt.

(Na jó elismerem, az isztambuli bazárban megvettem néhány olyan dolgot is amire nem volt szükségem, mert jólesett a tea amivel megkínáltak és tetszett a hosszú alkudozás, meg az ösztönös keleti elegancia ami árad belőlük.)


Akiket ki kellene telepíteni valahova a Holdba azok a gyűlölködő, turul-magyarkodó, idegenellenes őstulkok és a jobbik-fidesz bűnszövetkezet tagjai.

2016. febr. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
És ez alapján a kérdésnek is mi értelme van?
2016. febr. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
8%
Szeretem amikor lepontoznak,mert nem kèpesek kinyitni a szemüket. Mindent fideszes agymosásnak tartanak,csak akkor meg neznèm az arcukat,amikor megtudják,hogy családtagjaikat lemèszárolták allah dicso nevèben
2016. febr. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
43%
Jézus nevében is milliókat öltek meg...
2016. febr. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
40%
Nem kérdező, más a probléma. Az első, hogy nem tudod kik azok a ballibek. A második, hogy nem tudod, mit akarnak. Csak ezután jön a problémádra a válasz. Nem az vagy, egyszerűen hülye vagy. Az ok: azt képzeled, számít a véleményed, mikor még az egész ország véleménye se számít, de fél Európáé se. Pont ezért van a migráció, mert nem számít a véleményük, hol jössz akkor képbe te?
2016. febr. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Mindenkinek számít a véleménye, még a rasszistáké is.

Más kérdés, hogy a normális embereknek megvan a véleménye a véleményükről.

2016. febr. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
36%
Én csak azt kérdezném, hogy miféle menekültek azok, akik különböző országok rendőreivel csapnak össze a határoknál? Innentől kezdve valahogy nem tudok szimpatizálni velük.
2016. febr. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!