Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "Amelyik országban a Fidesz a...

"Amelyik országban a Fidesz a legjobb párt, amit ki tud termelni magából, az már áshatja is a sírját. "?

Figyelt kérdés

Ezt olvastam Origon. Igaz ez?


[link]


2016. márc. 4. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Majdnem. Néha ássák helyette.

A "legjobb" egyébként nézőpont kérdése. Gondolj például a rablógyilkosra. Neki nem tűnik olyan csúnya dolognak a gyilkosság, mint az áldozatnak. A Fideszről sem gondolom, hogy ő rossznak tartja magát. Ő másokat tart rossznak.

2016. márc. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Svédországról meg már ne is brszéljünk! :) Aki jobb kormánypártot szeretne, nyugodtan mehet hozzájuk! :)
2016. márc. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen bmeg tegyél fel még 5 kérdés amiben fideszezhetsz.
2016. márc. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3


Miért, mi bajod van?

Zavar a romlottság elleni harc?

2016. márc. 4. 14:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Én végighallgattam reggel a rádióban az interjút. ÉS MINDEN SZAVÁVAL EGYETÉRTEK. Az Origoról meg csak annyit, hogy amíg a baloldali liberális pénzből élnek, addig Orbán nem tud olyat szólni ami nekik tetszene. Merkel, vagy Renzi esetleg az éppen most köpönyegét fordító osztrák kormányfő jobb lenne?
2016. márc. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!